קול קורא להגשת מועמדות להשתלמות עמיתים במומי לב במבוגרים באונ' מקגיל- קנדה
Tue, 16 Apr 2019 11:09:14 +0300

תוצאות הבחירות לראשי וועד האיגוד הקרדיולוגי ולראשי החוגים לשנים 2019-2021
Sun, 24 Mar 2019 11:35:20 +0200

הכינוס ה-66 של האיגוד הקרדיולוגי בישראל בשיתוף עם האיגוד הישראלי לכירורגית לב וחזה
Mon, 28 Jan 2019 17:09:10 +0200

בחירות באיגוד הקרדיולוגי 2019-2021 - מערכת הבחירות נפתחה להצבעה עד ה- 15.1.2-19
Sun, 06 Jan 2019 12:30:53 +0200

כנס מסתמים 30.1.2019
Wed, 02 Jan 2019 16:18:18 +0200

כנס מסתמים ה-7 מטעם האיגוד הקרדיולוגי בשיתוף עם האיגוד לכירורגית לב וחזה
Tue, 18 Dec 2018 10:31:30 +0200

המועמדים לבחירות לועד האיגוד ולראשי החוגים לשנים 2019-2021
Tue, 20 Nov 2018 12:00:41 +0200

חידוש חברות באיגוד הקרדיולוגי לשנת 2019
Sun, 11 Nov 2018 16:53:03 +0200

קול קורא בחירות לועד האיגוד הקרדיולוגי בישראל ולראשי החוגים לשנים 2019-2021
Wed, 17 Oct 2018 13:01:13 +0300

סיכום כנס ESC מינכן 2018 - יום שישי, 7 בספטמבר 2018
Thu, 09 Aug 2018 13:12:38 +0300