חדשות

הודעת מודרנה ומדיסון פארמה על אודות התחלת השותפות במסחור חיסון הקורונה של מודרנה במרכז־מזרח אירופה ובישראל

07/06/2021

מודרנה בע"מ, חברת ביוטכנולוגיה חלוצה בתחום טיפולים וחיסונים מבוססי שליח RNA (mRNA) ומדיסון פארמה, שותפה מסחרית מובילה של חברות תרופות חדשניות בשווקים בינלאומיים, הודיעו היום על הסכם חדש למסחור חיסון הקורונה של חברת מודרנה במרכז מזרח אירופה ובישראל.

ההסכם כולל את המדינות הבאות: פולין, צ'כיה, רומניה, הונגריה, בולגריה, סלובניה, סלובקיה, קרואטיה, אסטוניה, לטביה, ליטא, סרביה, אוקראינה, מולדובה, אלבניה, בוסניה והרצגובינה, קוסובו, צפון מקדוניה, מונטנגרו וישראל.

"אנו נרגשים לחבור למודרנה ב- 20 שווקים, שנותנים מענה ל- 175 מיליון תושבים ברחבי מרכז מזרח אירופה ובישראל," מסר מאיר יעקבסון, מייסד ומנכ"ל מדיסון פארמה. "חיסון ה- mRNA פורץ הדרך של מודרנה והפלטפורמה המסחרית הבינלאומית של מדיסון להנגשת טיפולים חדשניים, הופכים את השותפות שלנו לטבעית."

"אנו מוקירים את השותפות החדשה עם מדיסון פארמה אשר תבטיח הנגשה מוצלחת של חיסון הקורונה mRNA שלנו," מסרה קורין לה גוף, Pharm.D., M.B.A, המנהלת המסחרית הראשית של מודרנה. "בעבודה משותפת עם שותפינו, אנו ממשיכים להיות מחויבים להילחם במגיפה על ידי הנגשה של החיסון שלנו לאוכלוסיות ברחבי העולם."

 

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני