אפשרויות הפירסום באתר אי-מד מגוונות ורבות. להלן האפשרויות השונות:

  1. פירסום מותאם אישית לפי התמחויות ו/או אינדיקציות – באמצעות באנרים באתר הרפואי (לבעלי מקצועות הרפואה) ושילוב באנרים בניוזלטרים הנשלחים לקבוצות המנויים השונות בהתאם להתמחותם או תחומי העניין שלהם (אינדיקציות רפואיות). תמחור הפירסום אפשרי על בסיס עמידה ביעדי חשיפות, הקלקות או שילוב. ניתן להרחיב הפרסום גם למנויי האתר ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ולינקאדין. 
  2. דיוורים מיוחדים – הודעות מיוחדות הנוגעות לאירועים ספציפיים, מחקרים מיוחדים ועוד. גם כאן התמחור יכול להיות מבוסס על יעדי פתיחות דיוור.
  3. פירסום ב”פוקוס” – שילוב מודעה בגוף כתבה רלבנטית, הבלטת הכתבה לתקופה, ביצוע דיוור מיוחד של הכתבה לקהלי היעד ואפשרות לקידום הכתבה ברחבי הרשת למנויי האתר ובאמצעות ”אאוטבריין” לקהל רחב (בהתאם לרגולציה) .  כתבת הפוקוס ניתנת לשדרוג באמצעות שילוב גרפיקה, קליפ וידאו, שילוב ראיון מומחה המתייחס לכתבה ועוד. התמחור מבוסס על יעדי פתיחות/כניסות לאייטם המקודם.
  4. ממו”שים – הקמה וקידום מרכזי מידע ושירות (ממו”ש) למוצרים כולל אפשרות לשילוב מחשבון עזר/אפליקציה המסייעת לרופאים לעשות שימוש נכון ומושכל בתרופה/טכנולוגיה.
  5. אי-מד סמינרים : הפקה וקידום סמינר דיגיטלי/וובינר – הפקה של סמינר דיגיטלי או וובינר LIVE וקידום לקהלי היעד על בסיס עמידה ביעדי השתתפות. הפעילויות מוכרות ע”י המועצה המדעית של הר”י לצורך קבלת נקודות CME לרופאים.
  6. e-Med Tools – מחשבונים וכלי עזר לצוות הרפואי – הפקה של מחשבון/אפליקציה המסייעת לצוות הרפואי באיבחון ו/או טיפול . את המחשבונים ניתן להוריד לדסקטופ או לסמרטפון. קידום המחשבון על בסיס השגת יעדי כניסות ושימוש.
  7. e-Medcase – סקרי דיון מקרה לצוות הרפואי – הפקת דיון מקרה לקהלי יעד רלוונטיים תוך השתתפות והצבעה על אופן הטיפול/אבחון . תמחור על בסיס כניסות והשתתפות בסקר.
  8. חסויות לאתרי איגודים –  ניתן להציג מודעות חסות באתרי איגודים רלוונטיים המנוהלים ע”י אי-מד, כשהחסות כוללת גם אפשרות שיגור של 3 ניוזלטרים לחברי האיגוד ופרסום נלווה גם במדור הרלוונטי באי-מד
  9. DRV – אפשרות לתיאום וביצוע שיחות וידאו עם רופאים – נציגי החברה מקבלים שם משתמש וסיסמא המאפשרים להם להקים לעצמם דף בית שכולל מידע על פעילות ולו”ז פנוי לתיאום שיחות וידאו. כניסה מזוהה למאגר הרופאים מאפשר לנציג לפנות לרופאים ואנשי מקצוע שנתנו הרשאה לכך ולהזמין אותם לפגישת וידאו שבה יש לנציג אפשרות לשתף מסכים ולהציג מצגת, סרטונים, אתרים ועוד. העלות היא על פי כניסות לדפי הבית של הנציגים.
  10. מערכת RX – מאפשר לרופא המטפל לשגר למטופל שלו קישור ישיר לאתר המידע למטופלים/קהל רחב. הסבר נוסף בקישור זה

יש להדגיש שקיימת הפרדה ברורה ומוחלטת בין תכני האתר לבין החומרים הפירסומיים. אנו מקפידים על כך שפירסום מסחרי לא ישפיע ולא יהיה קשור להופעה או אי הופעה של דיווח אובייקטיבי כלשהו.

האתר עומד כמובן בדרישות הרגולטריות של משרד הבריאות על פירסום תרופות מרשם.

נכון להיום למעלה מ-45,000 מנויים לאתר, היקף הביקורים החודשי נע בין 80-120 אלף וכמות הדפים הנצפים החודשית בין 180-250 אלף דפים. בנוסף למעלה מ-300,000 פתיחות בחודש של הניוזלטרים השוטפים והמיוחדים הנשלחים על ידנו.

לצפייה במצגת קצרה על פעילויות האתר והכלים השווקיים – הקליקו כאן 

ליצירת קשר – כתבו לנו ל-webmaster@e-med.co.il , או התקשרו 09-7658233

תגובות אחרונות

 

הנך גולש/ת באתר כאורח/ת.

במידה והנך מנוי את/ה מוזמן/ת לבצע כניסה מזוהה וליהנות מגישה לכל התכנים המיועדים למנויים
להמשך גלישה כאורח סגור חלון זה