חדשות

תתחדשו ! שידרוג חדש וייחודי באי-מד: אתרי מידע למחלות/אינדיקציות !

24/07/2014

מאת מערכת אי-מד

אנו שמחים (ואפילו קצת גאים !)  לעדכן כאן על שידרוג חדש וייחודי באי-מד : אתרי  מידע לאינדיקציות/מחלות מרכזיות. (הכפתור "בחר מרכז מידע של נושא מקצועי") המוצג בטור השמאלי בדפי האתר מעל הכותרת "מאגרי מידע" וכן גם מהתפריט הראשי העליון).

בכל אתר מידע למחלה/אינדיקציה  (יש כ-150 כאלה) תוכלו לעיין במחקרים, סקירות , הרצאות (אשר ימשיכו להתעדכן כמובן באופן רציף ושוטף) , הנחיות,  ומידע שימושי ורלבנטי ממאגר המידע של Epocrates (הגישה החופשית היא למנויי הגורנאל בלבד , הזדמנות נוספת להזמין את מי שעדיין אינו מנוי לג'ורנאל להצטרף) , וכן קישורים לדפי המידע הרלבנטים וכלי עזר מ-medscape/uptodate .

בחלק מדפי המידע הרלבנטים תוכלו גם למצוא את הקישורים למרכזי המידע והשירות (ממו״שים) מטעם חברות התרופות והטכנולוגיה שבהם תמצאו מידע עדכני על התרופות/טכנולוגיות הרלבנטיות ואף לתקשר דרכם ישירות מול מנהלי המוצרים הרלבנטיים לצורך קבלת מידע ושירות בהתאם לצורך.  

בקרוב, כל אחד מכם יוכל לעדכן בכרטיסו האישי לאילו מרכזי מידע תהיו מעוניינים להיות מנויים , ובהתאם  יופיעו הקישורים למרכזי המידע הנבחרים בראש כל דף באתר . בנוסף ניתן יהיה לקבל עדכונים בדוא״ל ממרכזי המידע הנבחרים .

אנו מאמינים שחידוש זה יאפשר לכם, המנויים,  ליהנות מקבלת מידע סלקטיבי ומותאם אישי יותר , המותאם לתחומי ההתמחות והעניין שלכם , מה שיגדיל את העניין והתועלת שאתם מפיקים מאי-מד.

לכניסה לרשימת אתרי המידע למחלות/התוויות –הקליקו כאן

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<