הודעות אירגונים

היום נכנס לתוקפו מינויה של אסתר דומיניסיני לתפקיד מנכ''לית הרשות למרכזים רפואיים ממשלתיים.

07/09/2014

דומיניסיני בעלת ניסיון עשיר בניהול שימשה בין היתר כמנכ"לית המוסד לביטוח לאומי , יו"ר דירקטוריון הדסה, מנכ"לית שרות התעסוקה,  וראש אגף קהילה ומשמר אזרחי של משטרת ישראל.

לתפקיד מנכ"לית הרשות, נבחרה דומיניסיני על ידי שרת הבריאות, ח"כ יעל גרמן, זאת לאחר שוועדת המשנה לריבוי הכובעים ברשות גב' רונית קן המליצה על הקמת רשות נפרדת , רשות מרכזים רפואיים ממשלתיים סטטוטורית אשר תוקם מחוץ למשרד הבריאות ובנפרד ממנו, ואליה יועברו מגוון תפקידי הבעלים (פיקוח ניהולי), המצויים כיום באגפי המשרד השונים, על פי המיפוי שהוכן על ידי משרד הבריאות. הקמת הרשות תאפשר למשרד הבריאות להתמקד בביצוע תפקידו כרגולטור על כל המערכת, בעוד שהרשות  תתמקד בניהול בתי החולים.  

 

שרת הבריאות, יעל גרמן: "מדובר בתפקיד חשוב, אשר מהווה את הצעד הראשון ביישום מסקנות הועדה לחיזוק הרפואה הציבורית בישראל. הקמת הרשות תאפשר מחד עצמאות לבתי החולים הן בתחום כוח האדם והן בתחום הכספי ומנגד תחזק את המשילות והפיקוח של המשרד על בתי החולים. אין לי ספק כי אסתר דומיניסיני היא האישה הנכונה, לתפקיד הנכון. לא יכלה להיבחר אישה מוכשרת יותר ומתאימה יותר מאסתי, אני בטוחה שתצליח בתפקידה."

 

הרשות כפופה לשרת הבריאות וראש הרשות כפוף לשרת הבריאות על פי החוק.

נמסר על ידי דוברות משרד הבריאות.

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2022 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<