הודעות אירגונים

'מעוף'-משוקמי אירוע מוחי מלוינשטיין בשיט במרינה

18/08/2005

 

סוף סוף, יש מסגרת למחלימים מאירוע מוחי, גם אם לא שוקמו בביה"ח לוינשטיין. העובדות הסוציאליות במחלקה לעבודה סוציאלית בביה"ח לוינשטיין, בראשות ענת שילנסקי, פתחו מרכז יום לכל מי שעבר אירוע מוחי, וסיים  את השלב האינטנסיבי של התהליך השיקומי.

 

"חברי הקבוצה מגיעים מדי יום שלישי, בין 8:30-13:00 לביה"ח, ומקבלים  טיפול קבוצתי בריפוי בעיסוק, טיפול קבוצתי בהנחיית עובדות סוציאליות וטיפול קבוצתי בפיזיותרפיה.

 

בנוסף, ניתנת שעה של הרצאות בתחומים שונים ומדי פעם הפעלה יצירתית. הפעם בחרנו לערוך שיט כייפי לקבוצה, במרינה בהרצליה". אומרת ענת שילנסקי, עובדת סוציאלית ראשית בביה"ח.

 

למעונינים להצטרף, המחיר הוא: "עלות ליום 45 ש"ח. ארוחת צהריים במחיר נוסף של 17 ₪".

יכול להצטרף כל אדם שעבר אירוע מוחי, לאחר השלב האינטנסיבי של האשפוז השיקומי, עם יכולת קוגניטיבית סבירה ובשלב זה, יכולת להגיע בכוחות עצמו או משפחתו לביה"ח.

 

הפעילות מתקיימת בבי"ח לוינשטיין, בניין פליישמן, בחדר הסמינרים (245), בהנחיית אנשי המקצוע מצוות בית החולים.

 

המרכז מנוהל ע"י שתי עובדות סוציאליות מצוות ביה"ח: מיכל גרמבק ונאוה קניג.

 (טל' מיכל: 09-7709949 נאוה 09-7709960)

 

 

 

לי ליבר

דוברת ביה"ח לוינשטיין

 

"מרכז רפואי לוינשטיין  הוא אחד מ-14 בתי החולים של קבוצת שירותי בריאות כללית  בכל רחבי הארץ. קבוצת שירותי בריאות כללית היא ארגון  הבריאות המוביל בישראל והשני בגודלו בעולם  המשרת 3.7 מליון לקוחות (60% מכלל המבוטחים במדינת ישראל). לרשות לקוחות הכללית 1,300 מרפאות ומכונים ולרשות כלל הציבור עומדים בנוסף לבתיה"ח גם  רשת ש.ל.ה לרפואת שיניים, רשת כללית רפואה משלימה וכללית אישית להזמנת שירותים עד הבית. מוקד השירות הטלפוני "כללית CALL" עומד לרשות הציבור 24 שעות ביממה למתן מענה לנושאים בריאותיים ולמידע כללי".

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<