חדשות

משרד הבריאות השיק לאחרונה את mytrial - אתר המחקרים הקליניים המתנהלים בישראל

26/01/2018

האתר כולל מנוע חיפוש המאפשר איתור לפי נושאים ומסננים חשובים נוספים (כמו למשל שליפה של מחקרים שעדיין מגייסים משתתפים)  ומילות מפתח של המחקרים הקליניים המתנהלים כעת בישראל.

כך למשל ניתן לבצע חיפוש חופשי או לפי תחום של מחקרים בתחום אוטם שריר הלב, ולאחר מכן לסנן רק את אלה שעדיין מגייסים משתתפים.

המידע המוצג על כל מחקר כולל סקירה כללית , מידע על המוצר הנחקר, והמשתתפים לרבות תנאי הכללה ואי הכללה, וכן פרטים של אנשי הקשר .

לכניסה ל-mytrial

הערת המערכת: מיזם חשוב שעשוי לסייע הן לצוות המקצועי והן לקהל הרחב לאתר מחקרים קליניים שעשויים להתאים למטופלים מתאימים, בעיקר כאלה שהטיפולים הקיימים אינם מסייעים להם. 

 לתשומת לבכם , מזה זמן רב אנחנו מציגים בכל אתר אינדיקציה באי-מד  קישור לכל המחקרים הרשומים בעולם המבוצעים כעת באותה אינדיקציה. ראו למשל הקישור למחקרים בתחום אירוע קורונרי חד . הוא מציג רשימה של 958 מחקרים וניתן לסנן אותם לפי פרמטרים שונים, כולל כמה מתנהלים כעת גם בישראל...אגב, שבדקנו את מס' המחקרים המתנהלים בישראל בתחום ACS קיבלנו רשימה של 173 מחקרים, בערך פי 4 יותר ממס' המחקרים בתחום הקרדיולוגיה המוצגים כעת באתר mytrial , כך שעושה רושם שהמאגר הישראלי של משרד הבריאות עדיין אינו מעודכן באופן מלא.

 

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני