חדשות

ארגון הלב האמריקאי קובע כיעד את הארכת תוחלת החיים (Circulation)

02/02/2020

 

בשנת 2018 נרשמה לראשונה מזה 4 שנים עליה בתוחלת החיים בארצות הברית, כך מדווחים גורמים רשמיים בארצות הברית. אך מעבר להארכת תוחלת החיים, ארגון הלב האמריקאי (American Heart Association) קבע יעד לסייע לאנשים לחיות חיים בריאים וארוכים יותר.

 

בהודעת ארגון הלב האמריקאי נמסר כי בכוונתם לעבוד עם שותפים מארצות הברית ומרחבי העולם במטרה להביא לעליה בתוחלת החיים מעבר לתחזיות הנוכחיות, מ-66 שנים ל-68 שנים לפחות ברחבי המדינה ומ-64 שנים ל-67 שנים לפחות ברחבי העולם, עד שנת 2030.

 

היעד להארכת תוחלת החיים של הציבור עד לשנת 2030 מבוסס על ההבנה כי להשגת בריאות קרדיווסקולארית לכלל הציבור, על ארגון הלב האמריקאי לכלול ראיה רחבה יותר של המצב הבריאותי ותחושת הרווחה ולשים דגש על שוויון בריאותי.

 

להשגת היעדים, ארגון הלב האמריקאי יפתח שיתוף פעולה חדש עם ארגונים וקהילות ברחבי העולם אשר מתמקדים בבריאות הכללית ובתחושת הרווחה, תוך הקפדה על שוויון ללא תלות בגזע, מוצא אתני, הכנסה, או מאפיינים דמוגרפיים או גיאוגרפיים.

 

באמצעות יעדים אלו לשנת 2030, ארגון הלב האמריקאי מאותת לקהילות מקומיות ועולמיות אודות חשיבות הרגע הנוכחי ליצירת גשרים ולעבוד בשיתוף פעולה לקראת היעד אותו אף ארגון לא יכול להשיג לבדו.

 

חלק גדול מהצעדים הנדרשים כוללים תהליכים שכבר החלו עם גופים רבים אחרים, אך יש חשיבות רבה להביא רעיונות חדשים ולגייס משאבים נוספים. בארגון מתכננים להזמין אנשים נוספים לקחת חלק בפרויקט וחשוב מכך, מבקשים מבעלי מניות להתערב בנושא.

 

בהצהרת מדיניות בכתב העת Circulation, ארגון הלב האמריקאי מספק המלצות למעקב אחר בריאות קרדיווסקולארית ומעקב אחר מחלות, כולל שימוש בטכנולוגיות דיגיטאליות, רשומות רפואיות ממוחשבות ואפליקציות רפואיות למכשירים ניידים.

 

הכותבים מתארים את הפעולות והמרכיבים הנדרשים ליצירת מערכת מעקב אחר מחלות לב וכלי דם ובריאות קרדיווסקולארית בעתיד, צעדים בפיתוח ואתגרים עימם יש להתמודד.

 

Circulation. Published online January 29, 2020

 

לידיעה במדסקייפ

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני