חדשות

הר''י מאיימת בשביתת אזהרה של 24 שעות בתגובה לכוונת האוצר לקצץ 600 תקנים

30/04/2021

מאת מערכת אי-מד

בתגבוה לכוונת האוצר לבצע קיצוץ של 600 תקנים , ההסתדרות הרפואית מאיימת בשביתת אזהרה בת 24 שעות, כך מדווחים היום ב-YNET .

ד"ר זאב פלדמן, יו"ר ארגון רופאי המדינה, מנהל היחידה לנוירוכירורגיה ילדים בשיבא ומ"מ יו"ר הר"י אמר אמש:


 " המגיפה בדעיכה, המצלמות והעיתונאים יצאו מבתי החולים, ופקידי האוצר עטים על בריאותם של אזרחי ישראל כמוצאי שלל רב ודוחקים אותם שוב אל המסדרונות, אל התורים הבלתי נסבלים ואל טיפול רפואי לא הולם. פקידי האוצר מנסים להעלים בחסות הכאוס הפוליטי 600 תקנים של רופאים ורופאות שנכנסו לעבוד במערכת הבריאות הציבורית המורעבת בתקופת הקורונה וההשלכות על כך יעלו בבריאותם של אזרחי ישראל עד כדי פגיעה בחיי אדם. אולם נראה שחיי אדם והבריאות של הציבור בישראל אינם שיקול בהחלטות המתקבלות ע"י פקידי האוצר, אולי כי הם יודעים שהתקשורת הפסיקה לספור כל בוקר את החולים והמתים מקורונה.


האוצר מנסה לחזור לעולם הישן ולהרעיב שוב את מערכת הבריאות. לחזור לשים את החור בגרוש לפני איכות הטיפול הרפואי לו זכאים אזרחי ישראל. לחזור ולהתעלם מהרופאות והרופאים שנלחמו לילות כימים על כל חולה מתוך הבנה שלכל אחד מאזרחי ישראל יש את הזכות לחיים, את הזכות לקבל רפואה הולמת בבתי החולים הציבורים.

אני אומר זאת בקול חד וברור: אנחנו נלחם בכל הכח ובכל האמצעים על מנת שהאוצר לא יעלים אף תקן של רופאה או רופא מאזרחי ישראל. לא נרשה לפגוע בתנאי עבודתנו. אנחנו גאים שהיינו שם מתחת לאלונקה כשנזקקו לנו,  גם בטיפול  במגיפה וגם בוויתור שלנו במשך שנה וחצי על המשא ומתן על ההסכם הקיבוצי. ויתור ששיחרר למדינה מיליארדים על מנת שיתאפשר לה להתמקד בטיפול בקורונה.
לא נרשה פגיעה חד צדדית של האוצר במערכת הבריאות או בצוותים הרפואיים
!",

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<