הודעות אירגונים

ד''ר נועם יהודאי, מונה לסמנכ''ל המרכז הרפואי בני ציון

18/06/2018


ד"ר נועם יהודאי, בן 44, נשוי ואב ל-2 בנות, יליד ותושב חיפה, בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. מומחה ברפואת אא"ג כירורגית ראש וצוואר. בעל תואר שני (MHA) במנהל מערכות בריאות מבית הספר לניהול של אוניברסיטת בן גוריון, מונה השבוע לסמנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון. מנכ"ל  ביה"ח ד"ר אמנון רופא, ברך את ד"ר נועם יהודאי ואיחל לו הצלחה בתפקידו

מינוי בכיר. ד"ר נועם יהודאי, פרש ב-2017 משירות קבע בדרגת רב סרן, כאשר בתפקידו האחרון שימש כראש תחום רפואת אא"ג בצה"ל ושותף פעיל בקבוצה של אנשי רפואה במחזור ג' של "תכנית ענבר" של משרד הבריאות וארגון מעוז, שמטרתה להכשיר עתודה ניהולית ברפואה.

מתחילת השנה שימש ד"ר נועם יהודאי, כעוזר הרפואי של מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אמנון רופא ובמסגרת תפקידו, היה אחראי בין היתר על תכנית העבודה השנתית, שותף להערכות לקראת מבדק ההסמכה הבינלאומי של ה-JCI, חבר בוועדת האיכות של בית החולים ושותף לניהול השוטף של בית החולים לצד סגני המנכ"ל והמנהל האדמיניסטרטיבי. ד"ר יהודאי  עובר התמחות-על במנהל רפואי, ובמקביל לומד לתואר שני נוסף במנהל עסקים (MBA) עם התמחות בניהול רפואי בבית הספר לניהול של אוניברסיטת תל אביב.


ה"אני מאמין" של ד"ר נועם יהודאי הוא להוביל תפיסת ניהול ממלכתית במערכת הבריאות במדינת ישראל, התמקדות ברפואה ובמטפלים ברפואה הציבורית, ראיית האדם, המטופל והמטפל גם יחד, במוקד העשייה.

 בכבוד רב,
גדי נס, דובר המרכז הרפואי בני ציון
                     

                                                                                                                                                                                                                                            

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<