הודעות אירגונים

ד''ר זיו רוזנבוים מונה למנהל המרכז הרפואי העמק, מקבוצת כללית

24/06/2019

דירקטוריון 'כללית', בראשותו של מר אלי אדמוני, אישר את המלצתו של מנכ"ל 'כללית', פרופ' אהוד דודסון, למינויו של ד"ר זיו רוזנבוים למנהל המרכז הרפואי העמק. הוא יחליף בתפקיד זה את פרופ' אורנה בלונדהיים הפורשת לגמלאות.
ד"ר רוזנבוים, מומחה בנוירוכירורגיה ובמינהל רפואי, בוגר ביה"ס לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, מוסמך במינהל מערכות בריאות מאוניברסיטת בן גוריון.
 
ד"ר רוזנבוים החל את דרכו בכללית בשנת 1996 כמתמחה בנוירוכירורגיה במרכז הרפואי רבין ומשנת 2002 הינו נוירוכירורג, במקביל לתפקידי ניהול בכללית. בשנת 2003 מונה לסגן מנהל המרכז הרפואי רבין, ומשנת 2007 משמש כראש אגף טכנולוגיות רפואיות בחטיבת בתי החולים של כללית.
 
פרופ' אהוד דודסון, מנכ"ל כללית, בירך את ד"ר רוזנבוים לרגל מינויו לתפקיד החדש והוסיף "הניסיון והידע שצבר במשך השנים בתפקידיו השונים יסייעו לו בהובלת המרכז הרפואי העמק להישגים חדשים, לקידום האיכות הרפואית והשירות הרפואי לטובת כלל תושבי הצפון".
 
פרופ' דודסון הודה לפרופ' אורנה בלונדהיים על תרומתה רבת השנים לכללית ולמרכז הרפואי העמק, אותו ניהלה משנת 2003, וציין את הישגיה ותרומתה לקידום המרכז הרפואי וקידום צרכי הרפואה של תושבי הצפון.
 
 
בברכה,
 
מירב יהב
דוברת המרכז הרפואי העמק

*קרדיט לתמונה: דוברות כללית ומרכז רפואי העמק.

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2022 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<