הודעות אירגונים

לצלול לתוך הקיץ עם כיסוי ה-WaterWear של Med-El למעבדי שמיעה SONNET ו- OPUS 2

04/07/2016

חברת   Med-el    משיקה בישראל את ה- WaterWear החדש למעבדי שמיעה SONNET ו- OPUS2 . הכיסוי חסין המים יאפשר לבעלי שתלי שבלול לענוד את מעבדי השמיעה שלהם במהלך מגוון פעילויות ספורטיביות ואחרות.

ערכת ה-    WaterWea r כוללת שלושה כיסויים, שכל אחד מהם ניתן לשימוש של עד שלוש פעמים, עד ל-16 שעות בכל פעם. ניתן להשתמש בכיסוי במים עם כלור, כמו גם במים מתוקים או מלוחים, והוא נבדק  במים בעומק של ארבעה מטרים. הכיסוי הדק במיוחד אינו פוגם בביצועי המיקרופון, ומאפשר למשתמשים להיות בתוך מים או בקרבתם וליהנות במקביל מאיכות שמיעה מעולה. ה-WaterWear כבר זמין ל-Rondo , המעבד הראשון המורכת מיחידה אחת של מעבד.

לדברי הלמוט בוסטי, מנהל מוצר בכיר למערכות חיצוניות ב-Med-El , "בזכות WaterWear , כל המשתמשים במערכות האחרונות שלנו לשתל שבלול יכולים להמשיך ולשמוע הכי טוב שניתן במהלך שחיה וכן ליהנות מפעילויות אחרות במים". אנחנו נרגשים להציג כיסוי חסין מים לחלוטין שיאפשר למשתמשים בו ליהנות מהקיץ ללא חשש מפני הירטבות המעבדים שלהם".

אודות    MED-EL

חברת    MED-EL   המכשור הרפואי האוסטרית  היא ספק מוביל לשתלי שמיעה עם 29 חברות בנות ברחבי העולם ונחשבת לאחד החלוצים העולמיים בתעשיית שתלי השמיעה.. שתל השבלול היה ועודנו התחליף הראשון לחוש אדם, חוש השמיעה. בישראל, מיוצגת החברה ע"י מדטכניקה אורתופון בע"מ - רשת מכוני השמיעה הגדולה בארץ, לה שותפה קבוצת Amplifon העולמית המונה למעלה מ-5,000 מכוני שמיעה ברחבי העולם. 

כיום   MED-EL    מציעה את המבחר הרחב ביותר בעולם לפתרונות שמיעה להשתלה שנועדו לטפל במגוון דרגות של אובדן שמיעה: שתלים לאוזן התיכונה ולשבלול, שתל שמיעה EAS (גרייה חשמלית-אקוסטית סימולטנית) ושתלים המגרים את האזורים השמיעתיים בגזע המוח כמו גם המערכת הראשונה בעולם של שתל אקטיבי בהולכת עצם. ביותר מ-100 מדינות בעולם נהנים אנשים ממתנת השמיעה בעזרת מוצרי    MED-EL  .

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<