חדשות

סיום מוצלח של השלב הראשון בניסוי למדידת קצב נשימה בבית החולים איכילוב (הודעת קארדיאקסנס)

13/10/2020

קארדיאקסנס מקבוצת ההשקעות של חברת מרחביה מדווחת על סיום מוצלח של השלב הראשון בניסוי למדידת קצב נשימה בבית החולים איכילוב
בשלב השני של הניסוי אשר יחל בשבועות הקרובים ישתתפו 50 נבדקים נוספים
חברת מרחביה אחזקות והשקעות (סימול: מראח) הבורסאית מדווחת כי חברת קארדיאקסנס (Cardiacsense Ltd), בה מחזיקה החברה 5.67% מהון המניות המונפק והנפרע בדילול מלא, מדווחת על סיום השלב הראשון בניסוי למדידת קצב נשימה בבית החולים איכילוב. במסגרת הניסוי נוטרו 30 נבדקים באמצעות השעון החכם שפיתחה קארדיאקסנס. קארדיאקסנס צפויה להתחיל בשבועות הקרובים בשלב השני של הניסוי בו ישתתפו 50 נבדקים נוספים.
במסגרת השלב הראשון של הניסוי, ענדו הנבדקים את השעון החכם שפיתחה קארדיאקסנס וכן מכשיר ייחוס מאושר FDA. להערכת קארדיאקסנס הנתונים שנאספו באמצעות השעון של החברה תאמו ברמה גבוהה לנתונים שנאספו באמצעות מכשיר הייחוס.
במקביל, מקדמת קארדיאקסנס ניסוי קליני נוסף בבית החולים איכילוב בהשתתפות 40 נבדקים שמטרתו הוכחת יכולת ויעילות השעון החכם במדידת קצב נשימה רציף. תוצאות הניסוי יוגשו לאישור ה-CE וה-FDA.
קארדיאקסנס השלימה לאחרונה ניסוי בו הוכיחה יעילות של יותר מ-99% באיתור הפרעות בקצב לב, בעוד הדרישה הרגולטורית לקבלת אישור הינה להשגת יעילות של 96%. אישור ה-FDA יאפשר לחברה לפעול למכירת המוצר גם במדינות יעד מרכזיות נוספות, בראשן בשוק האמריקאי. השעונים הרפואיים של החברה כוללים יכולת זיהוי הפרעות קצב לב, ביניהן פרפור עליות, המהווה אחד מהגורמים העיקריים לגרימת שבץ מוחי.


אודות מרחביה אחזקות והשקעות:
מרחביה הינה חברה ציבורית הנסחרת בתל אביב בעלת מגוון רחב של השקעות בחברות ביומד בדגש על פתרונות מתקדמים לרפואה מרחוק.

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<