הודעות אירגונים

לקראת יום הסוכרת הבינלאומי...טלפארמה, בית המרקחת המקוון המוביל בישראל, מציגה: ארגונית אינסולין נישאת לאחסון ציוד רפואי ושמירה על קירור האינסולין

05/11/2015

חולי הסוכרת צריכים לשאת עימם את הציוד הרפואי בצאתם מהבית, אבל למה לסחוב את הציוד בתפזורת, באי נוחות ובסרבול? טלפארמה, בית המרקחת המקוון המוביל בישראל, מציג את ארגונית האינסולין: תיק לנשיאת הציוד הרפואי ושמירה על קירור האינסולין.

ארגונית האינסולין הינה תיק איכותי ועמיד לאורך זמן המתאים לשמירה על קירור האינסולין, אחסון מד סוכר, מחטים ושאר הציוד הרפואי. התיק מחולק לשני תאים נפרדים, תא לקירור ותא לאחסון ציוד. בכיס הקירור יש צג טמפרטורה. הכיסים בארגונית מכוסים ברשת ולולאות אלסטיות לשמירת המוצרים. התיק מגיע עם קרחום.

הארגונית איכותית ומתאימה לשימוש יומיומי, לטיולים, לים ולכל פעילות מחוץ לבית.

גודל הארגונית:

אורך – 18.4 ס"מ

רוחב – 10.6 ס"מ

עומק – 4.1 ס"מ

מחיר: 129.90 ₪ (במקום 172.00 ₪).

למידע נוסף באתר טלפארמה: www.telepharma.co.il

או במוקד הטלפוני 1-800-61-62-63

טלפארמה- בית המרקחת המקוון המוביל בישראל לשיווק תרופות, ציוד רפואי ומוצרי פארם, המספקת עד לבית הלקוח את כל המוצרים הדרושים לכל המשפחה וגם לגיל השלישי כולל תרופות במרשם, עזרי בטיחות, מוצרי קוסמטיקה ואיפור, ויטמנים, תוספי תזונה, מוצרי ספיגה, תוספי מזון, ציוד רפואי ביתי ועוד. לטלפארמה מערך הפצה של 25 רכבים המפיצים את המוצרים בתוך 36 שעות ברוב חלקי הארץ.

 

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<