הודעות אירגונים

פתרון מהפכני לספורטאים החובבים: היום הושק B CURE LASER SPORT

26/03/2015

מכשיר קומפקטי וקל לתפעול לשימוש עצמי המטפל בפציעות ספורט לעוסקים בספורט חובבני.

 ממחקר שערכה חברת אריקה כרמל,  מפתחת המכשיר, עולה כי הפציעה הנפוצה ביותר של אנשים העוסקים בספורט חובבני היא מתיחת שרירים:  10% סובלים ממתיחת שריר בברכיים  10% סובלים ממתיחת שריר בגב התחתון 8% מתיחת שריר בכתפיים, 8%   נוספים סובלים ממתיחת שריר בכף הרגל, 4% סובלים ממתיחת שריר בצוואר.

 

הספורט הפך לחלק בלתי נפרד מחייהם של מיליוני ישראלים המנהלים אורח חיים ספורטיבי.   

 

בימים אלה משיקה חברת אריקה כרמל את דגם בי-קיור לייזר SPORT החדשני, המטפל ביעילות בפציעות אופייניות לעוסקים בספורט חובבני או מקצועני.

 

המכשיר הקומפקטי והנוח לתפעול, במשקל של כ- 173 גרם, מפחית כאבים ומטפל בדלקות, באמצעות טיפול של כ- 6-8 דקות פעמיים ביום. החידוש המהפכני שבמוצר הוא מימדיו הקטנים המאפשרים למשתמש לטפל באופן עצמאי ולהתרפא בכל מקום וזמן שמתאים לו, וכך לשמור על רצף טיפולי יום יומי, המשפר את התוצאות.

 

הוא פועל ע"י טכנולוגיית לייזר רך בעוצמה של 4.5 ג'אול ובעומק חדירה של כ- 4 ס"מ, על פני שטח טיפול גדול של 4.5 סמ"ר, בעוצמה מוגברת. השימוש במכשיר מאפשר את האצת תהליך הריפוי הטבעי של הגוף.

בי קיור לייזר ספורט יעיל במקרה של: מתיחת שרירים בכתפיים, כאבים בצוואר, כאבי גב עליון וגב תחתון, פגיעה ברצועות הירכיים, כאבי ברכיים, לאורך רכס השוק, במפרקי הידיים, דלקות בגידים, כאבי מרפק טניס, קרעים בגידים ועוד.

 

ניתן להשיג ברשת סופרפארם במחיר השקה מיוחד.

לפרטים נוספים: שטרן אריאלי יח"צ

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<