הודעות אירגונים

4 בדצמבר 2011: ''אקדמיה לחדשנות'' תפתח את כנס הקרדיולוגיה השנתי הבינלאומי ICI Meeting 2011

16/10/2011

 

אירוע הפתיחה של כנס הקרדיולוגיה הבינלאומי ICI 2011 יוקדש השנה ל"אקדמיה לחדשנות" -  מפגש בן יום אחד, שייערך ב-4 בדצמבר 2011 במלון דוד אינטרקונטיננטל בתל אביב. המיני-כנס, שייערך בחלקו כסדנה מעשית, יצייד את משתתפיו בכישורים ובטיפים חשובים הנדרשים ליזם ולחוקר לטובת פיתוח טכנולוגיות ביומד חדשות וכיצד לכלכל את הצעדים הראשונים ברישום פטנטים, פיתוח אב-טיפוס, מימון וייזום רעיונות חדשים.

 

בין המרצים שיעבירו את הסדנאות וההרצאות: פרופ' חיים לוטן, מנהל מערך הלב בבית החולים הדסה עין-כרם, המשמש כיו"ר משותף של הכנס (עם פרופ' רפאל ביאר, מנהל בית החולים רמב"ם), פרופ' פאול אייציו, מארה"ב, מנתח, שיעסוק ב"יסודות היצירתיות", פרופ' ויליאם דארפי, המתמחה בהנדסת מכונות ובמיוחד בעיצוב ותכנון מכשירים רפואיים, ד"ר טוד ברינטון, מומחה להנדסת ביו-טכנולוגיה, שיספר "איך קובעים אם מכשיר רפואי חדש נחוץ או לא?", ריק ג'יאופרין, מנכ"ל חברת מיטרהלין, עופר יודפת, מייסד ו-CTO של חברת מדינגו, שיסביר כי לא כל חברת סטארט- אפ היא סיפור הצלחה וינסה לצייד את הנוכחים בטיפים להצלחת הסטארט-אפ הבא שלהם, ד"ר אמיר בלסון שיעסוק בהליכים לבניית חברת מכשור רפואי וד"ר דליה מגידו, מנהלת קרן ההון סיכון הישראלית 7 Health Ventures, שתלמד כיצד כותבים תוכנית עסקית נכונה.

 

הכנס הבינלאומי ICI Meeting 2011, העוסק בחידושים בתחום הקרדיולוגיה ההתערבותית, שם דגש על חדשנות, טכנולוגיות, מכשור וטיפולים חדשים. הכנס יתקיים במלון דיויד איטרקונטיננטל בתל אביב, בין ה- 4-6 בדצמבר 2011. בכנס צפויים להשתתף למעלה מ- 1000 אורחים מהארץ מחו"ל, בינייהם רופאים וצוותים רפואיים העוסקים בקרדיולוגיה התערבותית, רופאים מתחומי הרפואה השונים הנושקים לתחום זה, כגון רדיולוגים ואלקטרופיזיולוגים, מדענים וחוקרים הרוצים לקבל עדכון על המצב העכשווי של התחום וכיצד יראה העתיד, נציגים בכירים המייצגים את החברות המובילות בתחום וכן גופים המעוניינים בטכנולוגיות בתחום זה.

 

במסגרת הכנס ייערכו שידורים חיים של צנתורים מהמרכזים המובילים בארץ בשיטות ובאמצעים טכנולוגיים חדישים ומצעד טכנולוגי של חברות סטארט- אפ  מהארץ ומהעולם.

 

לאתר הכנס

לינק ישיר לעמוד האקדמיה לחדשנות

 

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<