אתרים מומלצים

אתר העמותה למניעת התקפי לב עלה לאוויר

29/08/2004

באתר זה, http://www.ispha.org.il/ מידע על פעילות העמותה, אפשרות ליצירת קשר, תיאור מחקרים וסקרים המבוצעים ע"י העמותה ועוד.

הנה כמה מילים על העמותה כפי שנשלחו אלינו ע"י העמותה:

האתר החדש של העמותה הישראלית למנע התקפי לב עלה לאוויר.

העמותה הוקמה ע"י פרופ' ה. נויפלד ז"ל בשנת 1980 בסיועם של משרד הבריאות ושירותי בריאות כללית במטרה לקדם את המחקר הקרדיולוגי בישראל.

רובכם בוודאי מכירים את העמותה מפעילותה רבת השנים בתחום הסקרים הלאומיים בנושאי תסמונת כלילית חריפה (ACSIS), ומסקרים בנושאי קוצבים, אי ספיקת לב (IHFS) ושבץ מוחי (NASIS). 

באתר תוכלו ללמוד גם על פעילותה המתמשכת של העמותה בתחום המחקר הקליני על כל שלביו למן מחקר SPRINT ועד היום. העמותה פועלת בקשר הדוק עם האגוד הקרדיולוגי בישראל ובשיתוף עם האיגוד הישראלי לרפואה פנימית, האיגוד הנוירולוגי ואיגודים נוספים.

 

בזכות פעילות זו ותרומתם החשובה של צוותי המחקר של מחלקות רבות ב-25 מרכזים רפואיים ברחבי הארץ מטה המחקר של העמותה אמון על בסיס הנתונים הקרדיולוגי הגדול ביותר בארץ המאפשר לחוקרים לבצע מחקרים ולהציג את הישגי הקרדיולוגיה הישראלית בפרסומים בארץ ובעולם.

רשימת הפרסומים מוצגת לעיונכם באתר החדש של העמותה. אתם מוזמנים להיכנס לאתר, ללמוד על הפרויקטים הנוכחיים ועל הזדמנויות לשיתוף פעולה בעתיד.   

לכניסה לאתר

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<