הודעות אירגונים

חטיבת הבריאות בכלל ביטוח משיקה שירות ראשון מסוגו בישראל: רופא מומחה און-ליין

16/03/2015

השירות כולל התייעצות עם רופאים מומחים במגוון תחומים, לרבות רופאי משפחה וילדים בשעות הערב והלילה .

השירות יוצע למבוטחים בגילאי 0-85, ללא חיתום וללא מגבלה על מספר הייעוצים

 

חטיבת הבריאות בכלל ביטוח משיקה את רופא מומחה און-ליין, שירות חדשני וראשון מסוגו בישראל  המאפשר למבוטחים לקבל ייעוץ רפואי בשיחת וידאו באינטרנט מרופאים מומחים במגוון תחומים, רופאי ילדים ורופאי משפחה. השירות יינתן באמצעות הטלפון הסלולארי או המחשב הביתי. במסגרת השירות יוכלו מבוטחי החברה להיוועץ ברופא משפחה או רופא ילדים, החל מהשעה 19:00 ועד 7:00 למחרת, בתוך 90 דקות, ולקבוע פגישת ייעוץ מקוונת עם רופא מומחה בתוך 5 ימים, לכל היותר.

 

המבוטחים יוכלו לקבל איסוף של מידע רפואי מביתם, על-ידי רופא, כצעד מקדים ומכין לפגישת הייעוץ המקוונת עם הרופא המומחה. בסיום הייעוץ יקבלו המבוטחים הנחיות להמשך טיפול: מרשם לתרופות, הפנייה לבית חולים, המלצות להמשך טיפול וכיו"ב. המרפאה המקוונת תכלול מומחים ברמת מנהלי מחלקות, מנהלי יחידות וסגני מנהלי יחידות בתחומים של נוירולוגיה, אנדוקרינולוגיה, ראומטולוגיה, גריאטריה, אונקולוגיה, המטולוגיה, גסטרואנטרולוגיה, נפרולוגיה, רפואת עור ומין, גנטיקה, פסיכיאטריה, קרדיולוגיה, אורתופדיה, עיניים, א.א.ג, גניקולוגיה, רפואה זיהומית, כירורגיה, רפואת כאב ותחומים נוספים.

 

השירות מוצע לכלל האוכלוסייה בגילאי 0-85, בפרמיה קבועה של 23 ₪ בחודש ליחיד ו-49 ₪ בחודש למשפחה (גרעינית), למצטרפים בהשקה תוענק הנחה של 50% על הפרמיה בשנה הראשונה. ההשתתפות העצמית המקסימלית תעמוד על 140 ₪ לייעוץ מקוון של רופא מומחה ולא תחול כל מגבלה על מספר הייעוצים.

 

דניאל כהן, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת הבריאות ב"כלל ביטוח" ציין: "השירותים המקוונים הם חלק מרפואת העתיד. העולם הדיגיטלי גולש לכל תחומי החיים ומי שרוצה להדביק את הקצב ולהישאר במשחק, חייב  למצוא דרכים המתאימות לרוח התקופה. השירות החדש של כלל חברה לביטוח – רופא מומחה און-ליין, נותן מענה לצורך שילך ויגבר לרפואה פרטית באמצעים וירטואליים. המוצר מספק את הצורך בזמינות, יעילות, איכות וגמישות, להם מצפה הלקוח בעידן החדש, ומייתר, במקרים רבים, את הצורך בהמתנה ארוכה למומחה ובנוכחות פיסית בקליניקת הרופא". 

 

 

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<