הודעות אירגונים

ירון יצהרי - מנכ''ל חדש למדטרוניק ישראל

14/11/2016

ענקית המיכשור הרפואי, מדטרוניק,  הודיעה על מינויו של ירון יצהרי, לתפקיד מנכ"ל מדטרוניק בישראל .

ירון יצהרי, יחליף את  יהודית  גל אשר שימשה בתפקיד מנכ"לית מדטרוניק  ישראל,  ב-11 השנים האחרונות והובילה את החברה בהצלחה בכל תחומי תעשיית הטכנולוגיות הרפואיות  עם דגש רב על תחום הקרדיולוגיה.

ליצהרי אשר הצטרף למדטרוניק בשנת 2007 , ניסיון של 16 שנים בתעשיית התרופות וטכנולוגיות רפואיות. במסגרת תפקידיו במדטרוניק, הקים את החטיבה לפתרונות למערכות הבריאות בישראל ובתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל ומנהל הפתוח העסקי של החברה והיה  אחראי גם על הובלת האינטגרציה בישראל של חברת קובידיאן לתוך חברת מדטרוניק.

בתפקידו החדש כמנכ״ל החברה המאוחדת, יוביל יצהרי את האסטרטגיה העסקית של החברה תוך קידום פתרונות בריאות אינטגרטיביים בקרב קהלי היעד הרלוונטיים.

ירון יצהרי (43) הינו רו"ח בהשכלתו וכן בעל תואר שני במנהל עסקים ותואר במשפטים.   

 

חברת מדטרוניק אשר נוסדה ב 1949הינה חברת הטכנולוגיה הרפואית הגדולות בעולם ומעסיקה למעלה מ- 85,000 עובדים תוך שהיא משרתת צוותים רפואיים , בתי חולים ומטופלים בלמעלה מ- 185 מדינות ברחבי העולם.  מדטרוניק פעילה בארבע חטיבות עיקריות:

·          מחלות קצב לב; וקרדיו ווסקולריות (מערכת לב/כלי דם)

·          עמוד שדרה, נוירו-מודולציה (ויסות עצבי), נוירו ווסקולר, אף אוזן גרון ומערכות ניווט ודימות 

·          סכרת

·          טכנולוגיות כירורגיות זעיר פולשניות (לשעבר חברת קובידיאן)

 החברה פתחה את משרדיה בישראל בשנת 1979 ובמהלך השנים האחרונות השקיעה בחברות סטארט אפ וטכנולוגיות ישראליות ביניהן : אודין , וונטור, גיוון , סופר דיימנשן ולאחרונה בחברת מזור.

מדטרוניק ישראל  מעסיקה במשרדיה שבהרצליה, כ - 200 עובדים העוסקים בעיקר בתחום השיווק , מכירות, תמיכה והדרכה למערכת הבריאות בישראל.  Medtronic.com

מחזורה לשנת 2015 עמד על מעל ל-  28 מיליארד דולר  והיא מובילה את תעשיית המיכשור הרפואי ופעילה בתחומי הקרדיולוגיה, הסוכרת  ועוד.

 

החברה העולמית  שבראשה עומד עומאר ישראק, רשמה עד כה כ- 53,000 פטנטים  ביניהם קוצב הלב הראשון בעולם ( בשנת 1957) . 

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<