הודעות אירגונים

בקרוב יפתח: ''I-LIVE '' - מגדל מגורי צוות יוקרתי ומפואר בלב תל-אביב עבור עובדי איכילוב בלבד

08/02/2017

המגדל יתנשא לגובה 20 קומות ויכלול 274 דירות. יכלול: מעונות יום, גני ילדים, גג אירועים וחדר כושר. עלות שכירות לעובדים הינה נמוכה משמעותית ממחיר שכירות של דירה מקבילה בעיר. פרופ' רוני גמזו, מנהל המרכז הרפואי: "המגדל הוא הפתרון של איכילוב למצוקת הנדל"ן של העיר. הרופאים הצעירים והצוות הסיעודי יוכלו כעת לגור ולעבור בתל אביב במחיר שווה לכל נפש".

המרכז הרפואי איכילוב מקים בימים אלה את I-LIVE" " - מגדל מגורים הכולל 274 דירות שיוצעו להשכרה לעובדי המרכז הרפואי בלבד. המגדל מתנשא לגובה של 20 קומות וממוקם בפינת הרחובות דפנה והנרייטה סולד בשטח של המרכז הרפואי.

המגדל החדש הוקם בהשקעה של עשרות מיליוני שקלים ויכלול בין היתר: מעונות יום וגני ילדים, חדר כושר וגג המשקיף על תל אביב וכולל פינות ישיבה. עובדי המרכז יוכלו לבחור בין דירות סטודיו בשטח של 25 מ"ר, דירות 2 חדרים בשטח של 36 מ"ר ודירות 3 חדרים בשטח של 56 מ"ר.

הדירות אף יאובזרו בריהוט חלקי ובמכשור חשמלי הכולל מקרר, תנור, כיריים, מיקרוגל וטלוויזיה. הדירות יוצעו להשכרה במחיר התחלתי של 2,868 שקל לחודש. יש לציין כי עובדי המרכז הרפואי יוכלו לשכור את הדירות לשימושם הפרטי בלבד כל עוד הם עובדים בבית החולים.

מנהל המרכז הרפואי איכילוב, פרופ' רוני גמזו מדגיש כי  "המניע העיקרי לבנית מגדל זה הנו בראש ובראשונה מתוך רצון לעזור לאוכלוסיית המתמחים, הצוות הסיעודי והזוגות הצעירים שלרוב אינם מחזיקים בדירה בבעלותם ומתקשים לעמוד בעלות שכירות דירה בתל-אביב. היתרון הרפואי במגדל הוא שבעת קריאה, יתייצבו העובדים בתוך דקות ספורות בלבד בחדרי המיון והניתוח כשהסמיכות לבית החולים תסייע בהצלת חיים לחולים המגיעים לבית החולים".

לדברי רוני כהן, מנכ"ל "היוזמה להקמת מגדל מגורים הכולל דירות קטנות להשכרה צמח מתוך הרצון לעזור לעובדים, לחבר אותם ואת בני משפחותיהם  למקום העבודה תוך חיסכון בזמן ההגעה לעבודה ויצירת קהילה הומוגנית". פרויקט זה מיישם את תפיסת המגורים החדשה – "'work & live " אשר הפכה בשנים האחרונות לטרנד עולמי בארגונים ומוסדות מובילים בעולם, השמים את רווחת העובד ומשפחתו במרכז .

את המגדל בונה חברת סולל בונה מקבוצת אריסון כשאת שיווק הדירות מבצעת חברת אלדר שיווק. המגדל צפוי להיפתח לאכלוס בחודש ספטמבר הקרוב.  

לקבלת פרטים נוספים:

אבי שושן, דובר המרכז רפואי תל אביב – איכילוב

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני