הודעות אירגונים

בשורה לבעלי ירידה בשמיעה חמורה ועמוקה

26/10/2016

חברת   Med-El    משיקה בישראל את מערכת שתל השבלול החדשה סינכרוני

השתל הראשון שיאפשר למושתלים לעבור סריקות MRI ברזולוציה גבוהה עד לדרגת 3.0 טסלה

חברת מד-אל משיקה בימים אלה את מערכת השתל החדשה "סינכרוני" – מערכת שתל שבלול פורצת דרך. המערכת כוללת את שתל הסינכרוני שמאפשר לראשונה למושתל בשתל שבלול לעבור בעת הצורך סריקות MRI ברזולוציה גבוהה, ואת מעבד השמיעה "סונט" שנבנה במיוחד על מנת לחקות את עיבוד הקולות הטבעי ביותר. מאפיינים אלו הופכים את מערכת הסינכרוני לפתרון החלוצי החדש עבור כל המועמדים להשתלת שתל שבלול ואף למושתלים בעלי מעבדים קודמים. המערכת החדשה משווקת בישראל על ידי נציגת מד-אל בישראל, אמפליפון מדטכניקה אורתופון, רשת מכוני השמיעה הגדולה והוותיקה בארץ.

בנוסף, המערכת החדשה מבוססת על 3 טכנולוגיות מתקדמות של מד-אל המשולבות יחדיו: טכנולוגיה המגנה על תאי העצב באוזן הפנימית באמצעות טכנולוגית שימור מתקדמת ומספקת אפשרות לתפיסת דיבור נקייה ומדויקת יותר, אלקטרודה ארוכה המעניקה כיסוי מיטבי של השבלול ומספקת טווח רחב של צלילים, וטכנולוגיית עיבוד אות שמספקת תפיסה עשירה יותר של קול באמצעות צלילי באס עמוקים.   

גם ללא הצורך בהסרת המגנט, שתל הסינכורני מאפשר לעבור סריקות אם.אר.איי ברזולוציה גבוהה עד לדרגת 3.0 טסלה, הודות למגנט פנימי שמתיישר אוטומטית וניתן לסיבוב פנימי. הסינכרוני הוא בעל בטיחות האם.אר.איי הגבוהה ביותר והוא מאפשר למשתמשי שתל שבלול לעבור בדיקות רפואיות באופן נוח ובטוח.  הודות לעיצובו הקומפקטי, שתל הסינכרוני הינו השתל הקטן והקל הזמין כיום, עובדה ההופכת אותו לבחירה האידיאלית עבור מועמדים צעירים.

מעבד הקול סונט מציע את הדור האחרון של עיבוד קול אוטומטי (ASM 2.0 ), ומייצג את השאיפה של מד-אל להשיג שמיעה טבעית יותר עבור אנשים עם ליקוי שמיעה עצבי חמור עד עמוק. המעבד נתמך במהדורה האחרונה של תוכנת המערכת, מאסטרו 6.0.

בזכות טכנולוגיית מיקרופונים מתקדמת, המושתלים ייהנו מהיתרונות האחרונים של טכנולוגיית הפחתת רעשים. בזכות טכנולוגיה זו, מעבד השמיעה מתאים עצמו לכל סביבת שמיעה ומבטיח איכות שמיעה מיטבית. שליטת עוצמה אוטומטית, הפחתת רעשי רוח ומיקרופון כיווני הופכים אותו לפתרון נוח בכל סיטואציית שמיעה.

לדברי מנכ"ל מד-אל ד"ר אינגבורג הוכמייר, "זוהי הפעם הראשונה שפותח שתל שבלול שאין צורך להסיר את המגנט שלו בניתוח על מנת לבצע בדיקות אם.אר.איי, במידה ויש צורך לעבור סקירת אם.אר.איי בדרגה 3 טסלה. יחד עם מעבד השמיעה החדש טכנולוגיות מתקדמות הזמינות רק ממד-אל שתל השבלול סינכרוני יכול להעניק את תפיסת הדיבור והמוזיקה הטובה ביותר הקיימת כיום. אנחנו גאים להציג מערכת שתל שבלול חדשנית כל כך". 

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<