הודעות אירגונים

מנהל חדש למחלקה הגריאטרית במרכז הרפואי זיו בצפת: ד''ר נשאת אבו סאלח

08/07/2018

ד"ר נשאת אבו סאלח, בן 44, ממג'דל שאמס ברמת הגולן, מונה למנהל המחלקה הגריאטרית (פנימית ג') במרכז הרפואי זיו בצפת.

ד"ר אבו סאלח, מומחה לרפואה פנימית וגריאטריה בעל הסמכה מטעם המועצה האמריקאית לרפואה פנימית והמועצה האמריקאית לרפואה גריאטרית, שהשלים את התמחויות העל בבית החולים וויליאם בוומונט באוניברסיטת אוקלנד, מישיגן, ארה"ב, בוגר קורס ניהול מחלקות רפואיות מטעם ההסתדרות הרפואית בישראל (אר"י), בוגר קורס לרפואה פלייטיבית מטעם אוניברסיטת בן גוריון ובוגר הכשרה לטיפול בפצעי לחץ במחלקה לכירורגיה פלסטית, בבית החולים רמב"ם, חיפה.

ד"ר אבו סאלח הנו חלק מצוות המרצים בפקולטה לרפואה על שם עזריאלי של בר אילן ומחליף בתפקידו החדש את ד"ר יוליה וסרמן שפרשה לגימלאות. בנוסף, מנהל ד"ר אבו סאלח את בית האבות סוכת שלום/מוריה בצפת ובעבר ניהל את בית האבות על שם בראט בכרמיאל ואת מחלקת המורכבים בבית החולים הסיעודי 'מול הנוף' בכפר ירכא.

עם היכנסו לתפקיד החדש הודה ד"ר אבו סאלח להנהלת המרכז הרפואי זיו והעומד בראשה, ד"ר סלמאן זרקא, על הבחירה בו לכהן בתפקיד הבכיר והמאתגר במחלקה הגריאטרית המצוינת בזיו. "המטרה הינה להצעיד את המחלקה קדימה ולהמשיך לפתח אותה לטובת המטופלים. בעתיד קיים תכנון שמוביל ד"ר זרקא להקמת אגף שיקומי במחלקה ויתווספו מיטות וכוח אדם ייעודיים למטרה זו. אני שואף לקדם את המחלקה מבחינה אקדמית ומחקרית ולהמשיך להוות יעד מועדף למטופלים ולמשפחותיהם וכן להתנסוּת והכשרה בקרב סטודנטים לרפואה וסטודנטים לסיעוד. התכנית הינה לכונן שיתופי פעולה פוריים עם מחלקות גריאטריות בארץ ובחו"ל ולבסס קיומו של פורום גריאטריה צפוני, שיכלול את המחלקות הגריאטריות בבתי החולים באזור, בהם: רמב"ם, נהריה, העמק ופורייה", אמר ד"ר אבו סאלח.

לפני כשנה עברה המחלקה הגריאטרית למשכנה החדש והמרווח ובכך שופרו עד מאוד גם תנאי האשפוז, לצד הטיפול הרפואי והסיעודי המצוינים.


בהצלחה לד"ר אבו סאלח!


 

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<