הודעות אירגונים

דירקטוריון אסותא מינה את פרופ' ארי שמיס למנהל כללי של רשת המרכזים הרפואיים

31/07/2016

דירקטוריון אסותא מרכזים רפואיים בחר בפרופסור ארי שמיס למנהל הכללי של רשת אסותא.

פרופ' ארי שמיס בן 58 הוא פרופסור לרפואה פנימית, מומחה ברפואה פנימית, מנהל רפואי ורפואת תעופה. בשירותו הצבאי, כאלוף משנה, פיקד על מערך הרפואה בחיל האוויר. שמיס, סיים את לימודי הרפואה בטכניון וסיים תואר שני במנהל ציבורי באוניברסיטת הרווארד, מרצה בשנים האחרונות באוניברסיטת ת"א בתחומי רפואה פנימית והרצאות אורח בניהול ופרסם עשרות מאמרים מדעיים בספרות המקצועית.

פרופ' שמיס, מסיים בימים אלה 10 שנים כמנהל ביה"ח הכללי במרכז הרפואי שיבא ותחת ניהולו הגיע בית החולים לשורה ארוכה של הישגים בתחומים רבים.

פרופ' שוקי שמר, יו"ר דירקטוריון אסותא, אמר לאחר החלטת הדירקטוריון: "לפרופ' שמיס יש את הרקע, הניסיון והיכולות המקצועיות לנהל את רשת אסותא. יש לנו תכנית רב שנתית מאתגרת, ואני משוכנע שפרופ' שמיס הוא האיש המתאים, בזמן הנכון, להוציא אותה לפועל. אני בטוח שתחת הובלתו של פרופ' שמיס אסותא תמשיך לבסס עצמה כרשת רפואית מובילת דרך בישראל". 

פרופ' שמיס הודה לדירקטוריון אסותא על האמון שניתן בו, והבהיר כי הוא גאה לקבל את תפקיד המנהל הכללי של רשת בתי החולים הגדולה בישראל. אסותא תעמוד בעתיד בפני אתגרים רבים לאור שינוי החקיקה הרבים ועם פתיחתו של בית החולים באשדוד המהווה אתגר מיוחד. "נמשיך לקדם את איכות השירות למטופלים, שהיא ליבת מקצוענות הארגון, נדאג להנגיש את הרפואה המתקדמת לכלל האוכלוסייה" אמר פרופ' שמיס, "נעשה זאת באמצעות הצוותים הרפואיים המובילים בישראל, תוך פיתוח יכולות מו"פ שיבואו לידי ביטוי בארץ ובעולם".

נמסר על: ידי יונית עמר , דוברת

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<