הודעות אירגונים

בתי החולים בילינסון והשרון מצטיינים בפעם השלישית ברציפות באיכות הטיפול.

22/01/2017

הוענק תו התקן הבינלאומי היוקרתי - JCI ד"ר ערן הלפרן, מנהל מרכז רפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון):

"ההישג האדיר של הצוותים שלנו, בפעם השלישית ברציפות, מוכיח שהסטנדרטים הגבוהים של איכות ובטיחות המטופל הפכו לחלק מה- DNA של בתי החולים שלנו"

תהליך הבדיקה המדוקדק כלל 6 בודקים מחו"ל שביצעו בקרה קפדנית בביה"ח במשך 5 ימים

בתי החולים בילינסון והשרון קיבלו את ההסמכה (אקרדיטציה) המובילה בעולם לאיכות ולבטיחות בבתי חולים מטעם ארגון ה- JCI) Joint Commission International ).

בפעם השלישית ברציפות, מצטיינים בתי החולים באיכות הטיפול.

 

תו התקן היוקרתי התקבל לאחר שצוות בדיקה מטעם הארגון הגיע ארצה לקיים בקרה מדוקדקת בבתי החולים. במהלך המבדק, סרקו הבוחנים את שני בתי החולים במרבית תחומי העשייה מהגג ועד המרתפים, כולל מחלקות אשפוז, מכונים, מרפאות ועוד. בין הנושאים שנבדקו: בטיחות הטיפול התרופתי, מניעת זיהומים, תקשורת בין צוותים, ניהול הטיפול במשאב האנושי ועוד. תהליך הבקרה נמשך 5 ימים.

ד"ר ערן הלפרן, מנהל בתי החולים בילינסון והשרון: "ההישג האדיר של הצוותים שלנו, בפעם השלישית ברציפות, מוכיח שהסטנדרטים הגבוהים של איכות ובטיחות המטופל הפכו לחלק מה- DNA של בתי החולים שלנו. לא מדובר בהכנות נקודתיות לקראת מבדק, אלא בתרבות ארגונית שמקדשת ערכים אלה. אני גאה שבתי החולים שלנו זכו להכרה רשמית נוספת, מגורם חיצוני מקצועי ומוסמך, על היותם בתי חולים מצוינים."

פרופ' ירון ניב, סגן מנהל מרכז רפואי רבין (בתי החולים בילינסון והשרון), שהוביל את תהליך ההכנה לקראת מבדק האקרדיטציה: "ההתגייסות המרשימה של צוותי ביה"ח, שעבדו בשיתוף פעולה מלא, הוא שאיפשר קבלת ההסמכה מטעם ה-JCI פעם נוספת ובתוצאות מצוינות. אנו מתחייבים להמשיך ולהעניק למטופלינו טיפול רפואי באותה רמת איכות ומצוינות כפי שהשתקפה במבדק האקרדיטציה."

ריקי זטלנד, מנהלת הסיעוד ברבין (בתי החולים בילינסון והשרון): "הבחירה בנו כמצטיינים באיכות הטיפול 3 פעמים ברציפות אינה דבר של מה בכך. כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של ה-JCI פעם אחר פעם נדרש

צוות מקצועי מאוד שעובד בכל ימות השנה מתוך מחויבות גדולה לעמוד בעקרונות הקפדניים והמקצועיים ביותר."

  

תהליך האקרדיטציה התקיים ביוזמה, תמיכה וליווי של חטיבת בתי החולים בשירותי בריאות כללית.

ורד קויטל, דוברת

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<