חדשות

Empagliflozin הצליחה להשיג את התוצא הראשוני בהפחתת הסיכון לתמותה לבבית לאי ספיקת לב במחקר פאזה III במבוגרים עם וללא סוכרת (הודעת BI)

02/08/2020

הודעת חברת  BI

 

·        Empagliflozin (ג'ארדיאנס) הפחיתה משמעותית את הסיכון לתמותה לבבית או אשפוז באי ספיקת לב לעומת קבוצת הפלסבו במחקר EMPEROR.

·        המחקר בחן את הבטיחות והיעילות של Empagliflozin בחולים מבוגרים עם אי ספיקת לב כרונית עם מקטע פליטה ירוד (HFrEF).

·        טיפול באי ספיקת לב הוא צורך חשוב, זאת כאשר התמותה בקרב מחצית המאובחנים היא בתוך כחמש שנים.

 

חברת בוהרינגר אינגלהיים הכריזה בסוף השבוע האחרון כי הושג התוצא הראשוני במסגרת מחקר EMPEROR פאזה III, בקרב מבוגרים עם אי ספיקת לב עם מקטע פליטה ירוד, עם ובלי סוכרת.

 

המחקר הדגים את העליונות עם Empagliflozin (10 מ"ג) בהשוואה לפלסבו בהפחתת הסיכון של השילוב של תמותה קרדיווסקולרית או אשפוז עקב אי ספיקת לב, כאשר הוסף לסטנדרט הטיפול. בנוסף, פרופיל הבטיחות היה דומה לפרופיל הבטיחות הידוע של Empagliflozin.

 

אי ספיקת לב היא הגורם המוביל לאשפוז בארצות הברית ובאירופה, ומספר החולים ברחבי אסיה עולה אף הוא. הסיכון למוות בקרב אנשים עם אי ספיקת לב עולה עם כל אשפוז בבית החולים. אי ספיקת לב עם מקטע פליטה ירוד מתרחש כאשר שריר הלב אינו מתכווץ ביעילות, ופחות דם נשאב לגוף בהשוואה ללב המתפקד כרגיל. כמו כן, תסמינים הקשורים לאי ספיקת לב, כגון נשימה ועייפות, יכולים להשפיע על איכות החיים.

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<