הרצאות מצגות

לפי הסכם שהושג בין הספריה הרפואית הלאומית (המשרתת את הדסה עין כרם והפקולטה לרפואה באונ' ירושלים) ל-e-Med כל חברי הסגל יוכלו להנות משירות הג'ורנאל קלאב און ליין

02/05/2005

ע"פ הסדר מיוחד בין הספריה הלאומית הרפואית, המשרתת את סגל בית החולים הדסה עין כרם, ומרצי ותלמידי הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית, ובין e-Med , ניתנת באופן אוטומטי לכל משתמש האפשרות להנות ממנוי לג'ורנאל קלאב און ליין של e-Med .

הג'ורנאל קלאב כידוע משרת כיום אלפי אנשי רפואה המקבלים באמצעות המנוי , אם ע"י קבלת דיסקים/קלטות אאודיו, ואם באמצעות אתר e-Med , סיכומי מאמרים בגירסת full text , ראיונות עם מומחים ועוד.

בכל מהדורת ג'ורנאל מוצגים גם שאלות השתלמות המזכות את העונים עליהן נכונה בנקודות השתלמות המוכרות ע"י המועצה המדעית של הר"י.

החלטת הספריה הלאומית הרפואית לבחור את הג'ורנאל קלאב של e-Med כאחד ממקורות המידע למשתמשי הספריה היתה לאחר בדיקה מדוקדקת של רמת המידע והעדכון, ומתוך הערכה שלג'ורנאל קלאב פוטנציאל רב להגביר את יכולות הלימוד וההתעדכנות המקצועית של סגל הרפואה של בית החולים והפקולטה לרפואה.

אנו ב-e-Med כמובן מברכים על החלטה זו ומקווים שתהווה פתיח לספריות בתי חולים נוספים שכעת שוקלות את האפשרות הזו עבור צוות בית החולים.

זיהוי המנויים ה"שייכים " לספריה הלאומית הרפואית מתבצע ע"י זיהוי IP ואפשרות רישום לקבלת מלוא שירותי הג'ורנאל הכוללים גם חיפושים מתקדמים וקבלת התרעות אישיות בתחומי מידע ספציפים שהגולש בוחר.

במסגרת ההסדר עם הספרייה, יישלחו גם מס' עותקים של דיסקי אאודיו להאזנה של הסקירות המופיעות בג'ורנאל קלאב.

לעיון במגזין הגו'רנאל קלאב מס' 437  מתאריך 1/5/05 - הקליקו כאן.

חברים בסגל הרפואי של הדסה ו/או הפקולטה לרפואה באונ' ירושלים שיש להם שאלות לגבי מימוש ההטבה הכרוכה בהסכם זה, מוזמנים לפנות לספרייה הלאומית לקבלת פרטים או אלינו ל-e-Med .

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<