הרצאות מצגות

מימצאי סקר משתמשים, יולי 2005

05/07/2005

רצינו לשתף אתכם בתוצאות סקר שערכנו בימים האחרונים שבא לבחון את שביעות רצון המנויים ממס' עדכונים שבוצעו לאחרונה באתר אשר נועדו  לשפר את איכות הגלישה ונוחיותה.

לאחרונה הוספנו אפשרות של חיפוש מתקדם המאפשרת לכל הגולשים לבצע חיפוש לפי תתי נושאים (באי-מד קיימם מאגר מידע של כתבות רפואיות בעברית של מעל 100,000 רשומות, למיטב ידיעתנו המאגר הרפואי העברי הממוחשב הגדול בעולם...). בנוסף, אם שמתם לב מופיעות כעת יותר תמונות רלבנטיות בגוף ובכותרת הכתבות, והמודעות המופיעות בחלק העליון של כל דף באתר הוחלפו מ-5 מודעות קטנות , למודעה גדולה אחת המתחלפת מידי כ-60 שניות. ניסינו כאמור לבדוק עם המנויים שלנו את תחושתם לגבי תפקוד האתר והרצנו בשבוע האחרון סקר קצר דרך האתר. הנה המימצאים.

בסה"כ השתתפו בסקר 105 מנויים.

על השאלה: מה רמת הנוחיות ופשטות השימוש בהגעה לכתבות ולמידע שמעניין אותך באתר להערכתך ? ענו 76% כי האתר נוח ופשוט מאוד לתפעול, 21% כי הנוחיות והפשטות סבירים (כלומר, ביחד 97% מוצאים את האתר נוח ופשוט לתפעול והתמצאות !) , ושאר ה-3% בחרו בתשובות של לא כל כך נוח, או לא נוח בכלל...

על השאלה: מה דעתך לגבי אפשרות החיפוש המתקדם באתר (האפשרות לאתר כתבות לפי תתי נושאים, טווח תאריכים, מילות מפתח וכד') ? השיבו 48% כי זוהי אפשרות נוחה ויעילה ביותר ואני עושה בה שימוש תדיר, עוד 23% השיבו כי זוהי אפשרות נוחה ויעילה למדי (כלומר ביחד 71% השיבו כי מדובר בכלי עזר נוח ויעיל), ואילו 11% ציינו כי האפשרות של החיפוש המתקדם אינה נוחה. שאר המשיבים, 18%, הודו כי טרם עשו שימוש באפשרות זו.

על השאלה: באיזו מידה לראיונות/הרצאות המוצגים בפורמט מולטימדיה יש תרומה מקצועית עבורך ? (כמובן שלכל הרצאה/ראיון יש את הערך הספציפי שלו, השאלה היא האם שיטת ההצגה המאפשרת האזנה וצפייה בשקפים רלבנטים/וידאו תורמת לעניין וליכולת קליטת המידע) ענו 58% כי זו תרומה חשובה מאוד, 27% השיבו כי זו תרומה חשובה למדי (כלומר ביחד ניתנה הערכה חיובית להרצאות המולטמדיה ע"י 85% מהמשיבים), 9% הגדירו את התרומה כ"לא ממש" ושאר ה-6% הודו כי טרם צפו במספיק הרצאות בכדי להביע דיעה.

ועל השאלה המסכמת: לסיכום, כיצד לדעתך ניתן להגדיר את אתר אי-מד ? ענו 78% כי ה"אתר איכותי ועדכני, נוח ויעיל לשימוש המהווה תרומה חשובה לקהיליה הרפואית" , עוד 20% בחרו בתשובה אתר עדכני המכיל מידע רב ואיכותי אך אינו נוח ויעיל מספיק לשימוש (כלומר ביחד 98% מהמשיבים מעניקים ציון מסכם חיובי עקרוני לאתר), והשאר, 2% דירגו את האתר כ"אתר נוח ופשוט אך לא מקצועי מספיק" (1%) ו"אתר לא מקצועי ולא נוח" (1%).

מבחינתנו, כמנהלי האתר, המימצאים בהחלט מספקים, אם כי, וזו הבטחה, אנו ממשיכים לבחון מידי יום חידושים ושיפורים נוספים...ונשמח כמובן גם לקבל הצעותיכם ורעיונתיכם....

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<