הודעות אירגונים

דוברות ברזילי: ברכות לאקדמיה לסיעוד של המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי: בין מצטייני מערכת הבריאות, במודל המצוינות של משרד הבריאות לשנת 2019 – 2020

24/01/2021

מנכ"ל משרד הבריאות הפרופ' חזי לוי, והאחות הראשית הארצית של משרד הבריאות ד"ר שושי גולדברג, הודיעו היום שהאקדמיה לסיעוד של המרכז הרפואי האוניברסיטאי ברזילי מדורגת בין חמשת בתי הספר לסיעוד המצטיינים בישראל, לשנת 2019 – 2020. מודל התמרוץ של משרד הבריאות נועד להעלאת מספר האחיות בישראל.

פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי ברזילי: "המרכז הרפואי אוניברסיטאי ברזילי רואה ערך עליון בהכשרה מקצועית איכותית ובלתי מתפשרת, בפיתוח מיומנויות קליניות ברמות גבוהות, והמסלול האקדמי של בית הספר לסיעוד משקף תפיסה זו. ברכות לצוות המצוין של בית הספר על הזכייה – בראשות ד"ר רעיה טשליצקי-מדר, סגניתה נלי חיחינאשוילי, והמנהלת הקודמת ד"ר נורית זוסמן - גאה בכם. יישר כח".

ד"ר נורית זוסמן, מנהלת מערך הסיעוד במרכז הרפואי ברזילי: "אני מברכת על ההכרזה וגאה בצוותים המצוינים שלנו. מדובר בצוות מוביל ומנצח, ואני שמחה על כך שהצוות שלנו מקבל הכרה והוקרה ארצית. בית הספר לסיעוד של ברזילי הפך אקדמי בשנתיים האחרונות, שילש את מספר הסטודנטים, שילב ערכים של מצוינות ומקצועיות, ולא פחות חשוב – כבוד האדם, והחל להוביל בציונים הממשלתיים. תודה לכולם: לצוות ההוראה, לצוות המנהלי, למרצים ולמדריכים הקליניים".

צילום: מורן ניסים, צילום רפואי, דוברות ברזילי

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<