הודעות אירגונים

מרפאת 'כללית רפואה משלימה' בראשון לציון קיימה הרצאה מיוחדת לעשרות אנשי צוות רפואי במרכז לבריאות הילד בעיר

09/07/2017

 מדובר בשיתוף פעולה בין מרפאת 'כללית רפואה משלימה' 'דרור' בראשון לציון לבין המרכז לבריאות הילד בעיר, שנועד, בין היתר, לקדם למידה והטמעת רפואה אינטגרטיבית לטובת בריאות המטופלים

בשבוע שעבר התקיימה במרכז לבריאות הילד בראשון לציון הרצאה מיוחדת עבור עשרות אנשי הצוות הרפואי של המרכז בנושא הרפואה המשלימה. במסגרת המפגש, הרופאים עברו הרצאה מפיה של המטפלת ברפלקסולוגיה מטעם מרפאת 'כללית רפואה משלימה' 'דרור' בראשון לציון, נורית כהן, שהרצתה בנושא הרפואה המשלימה כדרך טיפול לילדים ולמבוגרים. רופאי הילדים שלקחו חלק בהרצאה הביעו שביעות רצון, התעניינו ושוחחו עם כהן, שזכתה לחיזוק גדול מהמנהלת הרפואית של המרכז לבריאות הילד, ד"ר אילת נבט, שמלבד היותה הומאופתית היא גם מאמינה גדולה מאד ברפואה המשלימה.

יום הבריאות התקיים הודות לשיתוף פעולה בין המנהלת האדמניסטרטיבית של מרפאת 'כללית רפואה משלימה' בראשון לציון, אסתר קומורניק ומנהלת שירות הלקוחות של המרפאה שגם יזמה את האירוע, מלכה גלים, לבין המנהלת האדמניסטרטיבית של המרכז לבריאות הילד בראשון לציון, תמירה קהתי.

המנהלת האדמניסטרטיבית של מרפאת 'כללית רפואה משלימה' בראשון לציון, אסתר קומורניק: "אנו מקיימים שיתופי פעולה רבים עם מגוון גופים רפואיים בנושא הרפואה המשלימה במטרה לקדם למידה משותפת. אנו מודים לצוות המרכז לבריאות הילד בראשון לציון על שיתוף הפעולה, ולמטפלת ברפלקסולוגיה, נורית כהן, על הרצאה מעניינת ומוצלחת במיוחד".

'כללית רפואה משלימה', היא רשת המרפאות הגדולה והמובילה בישראל אשר הוקמה בשנת 1997 ומונה כיום 50 מרפאות בפריסה ארצית. הרשת מקיימת בסניפיה ברחבי ישראל ערבים בנושאים שונים הקשורים לתחומי הטיפול אותם מציעה הרשת ובין היתר, דיקור סיני (אקופונקטורה), שיאצו טווינא, רפלקסולוגיה, עיסוי רפואי הוליסטי, נטורופתיה, ביופידבק, היפנוזה, פרחי באך ועוד.

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<