הודעות אירגונים

סבב מינויים ברשת אסותא

03/09/2017

דירקטוריון אסותא מרכזים רפואיים ואסותא אשדוד אישר סבב מינויים בתפקידים בכירים.

עו"ד רחל שמואלי, שכיהנה מזה 6 שנים כמנכ"לית אסותא אשדוד, תסיים תפקידה בעוד כחצי שנה ותעבור לתפקיד מנכ"לית חברת התשתיות של אסותא.

תא"ל דר' דודו דגן, קצין הרפואה הראשי הפורש מצה"ל יצטרף לצוות ההנהלה הבכיר של רשת אסותא ויחליף את עו"ד שמואלי כמנכ"ל אסותא אשדוד.

פרופ' חיים ביטרמן, ימשיך בתפקידו כמנהל ביה"ח אסותא אשדוד.

דר' נפתלי שני, שכיהן בתפקיד מנהל ביה"ח אסותא ת"א, פורש לגימלאות.
את תפקידו תמלא ד"ר דורית טקס מנובה, שכיהנה עד לא מכבר כמנהלת ביה"ח תל השומר במרכז הרפואי שיבא.

הדירקטוריון ציין באופן מיוחד את עבודתה היעילה והמסורה של עו"ד שמואלי בהקמת בית החולים אסותא אשדוד וביקש שתסיים תפקידה רק לאחר הרצת כל מערכותיו ואיחל לה הצלחה רבה בתפקידה החדש. הדירקטוריון מקדם בברכה את הצטרפותו של תא"ל דודו דגן, הקרפ"ר הפורש, להנהלה הבכירה של רשת אסותא ולתפקידו העתידי כמנכ"ל ביה"ח אסותא אשדוד ומאחל לו הצלחה.

דר' נפתלי שני, מסיים קריירה ארוכת שנים בתפקידי ניהול בכירים במכבי ובאסותא. הדירקטוריון מודה לו על תרומתו הרבה לקבוצת מכבי בכלל ולאסותא בפרט.

הדירקטוריון מקדם בברכה את דר' דורית טקס-מנובה על הצטרפותה לרשת אסותא ולתפקידה החשוב כמנהלת ביה"ח אסותא תל אביב ומאחל לה הצלחה רבה.

על המועמדים

עו"ד רחל שמואלי
בעלת תואר שני במשפטים ובמינהל עסקים של האוניברסיטה העברית בירושלים.
כיהנה כמנהלת הלשכה המשפטית של מכבי שירותי בריאות וב-2005 הצטרפה לרשת אסותא כסמנכ"ל בכיר. מ-2011 משמשת כמנכ"לית ביה"ח אסותא אשדוד ומנהלת את בנייתו והקמתו.

תא"ל דר' דודו דגן
פורש מצה"ל לאחר 27 שנות שירות. דר' דודו דגן הוא מומחה לרפואת ילדים וטיפול נמרץ לילדים ובעל תואר מוסמך במינהל מערכות בריאות של אוניברסיטת בן גוריון.

פרופ' חיים ביטרמן
פרופ' מן המניין לרפואה פנימית של הטכניון, כיהן כמנהל מחלקה פנימית וראש האגף לרפואה פנימית בביה"ח הכרמל, ראש האיגוד לרפואה פנימית וחבר ועדת סל הבריאות, רופא ראשי של קופ"ח כללית במשך 6 שנים ובשנתיים האחרונות מכהן כמנהל ביה"ח אסותא אשדוד.

דר' דורית טקס-מנובה
מומחית במינהל רפואי ומומחית לרפואה פנימית. שימשה כמנהלת ביה"ח תל השומר שיבא.

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<