הודעות אירגונים

פרופ' ניר פלד מונה לתפקיד מנהל המערך האונקולוגי בסורוקה.פרופ' פלד מוביל בתחום האבחון והטיפול בסרטן הריאות בארץ ובעולם.

26/10/2017

פרופ' ניר פלד, נשוי + 3, בוגר הפקולטה לרפואה בטכניון במסלול MD PhD   במסגרת עתודה אקדמית. מומחה ברפואה פנימית, באונקולוגיה וברפואת ריאות, מוביל את תחום סרטן הריאה מטעם רופאי הריאה האירופאיים ויו"ר הוועדה הבין-לאומית לאבחון מוקדם של סרטן הריאה. בתפקידו האחרון ניהל את היחידה לגידולי בית חזה במרכז דוידוף לסרטן וממקימי המרכז לרפואה מותאמת אישית בבית החולים בלינסון.

 

פרופ' פלד מחליף בתפקידו את פרופ' שמואל אריעד, שניהל את המערך האונקולוגי בסורוקה בשנים האחרונות.

 

המרכז הרפואי סורוקה, הוא בית חולים-על המשרת את כל תושבי הדרום והנגב. בחודשים הקרובים יחנך בסורוקה המרכז הכוללני החדש לטיפול ולחקר מחלות הסרטן שיהיה מוביל בארץ וגם בעולם בטיפול במחלות סרטן ויעניק את הטיפול המתקדם ביותר בתנאים הטובים שיש.

המערך האונקולוגי בראשות פרופ' פלד, הכולל: מחלקת אשפוז, יחידת קרינה, מערך מרפאתי ואשפוז יום אונקולוגי יהיה חלק מרכזי במרכז הסרטן החדש.

 

פרופ' ניר פלד: "נקרתה בדרכי הזדמנות יוצאת דופן להשפיע על עיצוב של תחום האונקולוגיה בישראל בכלל ובנגב בפרט. אפשרות לתת מענה אונקולוגי כולל, כמו גם לקיים מחקרים בסיסיים ויישומיים ויכולת להיות חלק מעיצוב דור שלם של אנשי רפואה שימשיכו להעניק טיפול מיטבי ואיכותי. אני פוגש בסורוקה צוות ניהול מחוייב להליך אסטרטגי עמוק עם תכנית וחזון שאיתו אני מזדהה ואליו אני מגוייס במלוא העוצמה.

אני שואף לייצר שילוב של שירות מעולה, יחד עם עשייה קלינית פורה ועיסוק במחקר בסיס, תוך כוונה לפרוץ דרך ולעצב את האונקולוגיה בנגב, בישראל ובעולם. אני סמוך ובטוח כי המרכז הכוללני לטיפול ולחקר מחלת הסרטן יהיה הבחירה הטבעית של תושבי הנגב ולא רק שלהם".

 

 

על רופאים, שירותים מיוחדים ומידע נוסף באתר סורוקה www.soroka.org.il

 

לפרטים נוספים:

ענבר גוטר, דוברת; יסמין עמוס, ע' דוברת; שרון אדרי, ע' דוברת

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<