הודעות אירגונים

בשורה ליולדות בארץ - בית החולים ליס השיק קורסי הכנה ללידה אונליין

14/05/2018


בית החולים ליס לנשים וליולדות שבמרכז הרפואי איכילוב ת"א מציב סטנדרט חדש בקרב בתי החולים בארץ עם השקה לראשונה של קורסי הכנה ללידה אונליין בשידור חי בחדרים וירטואלים של אתר מאמונט - אתר ההדרכות אונליין הגדול בישראל.
את הקורס במתכונת של מרתון בן 3 שעות מעבירה המיילדת שרון ברוך מחדר לידה ליס כחלק ממערך קורסי הכנה ללידה במועדון יולדות "מאמי ליס".
המערכת במאמונט מאפשרת לעמוד מול המצלמה, לשדר בלייב, לשתף את המסך, לעלות סרטונים, מצגות, לצייר על לוח, להצביע, לשאול שאלות (polls) ולקבל מענה מיידי מהמרצה, לעלות סקרים ועוד. מדובר בשילוב עצמתי של שידור חי (מצלמה + שיתוף מסך) עם כלי הוראה/ למידה שמעמידים את השידור החי ברמה אחרת. וכל מה שצריך כדי להשתמש בשירות זה מחשב או טאבלט, חיבור לאינטרנט. דרך המערכת של חברת מאמונט מוזמנים הזוגות לבחור את הקורס שהם רוצים להשתתף בו ואת המועד המועדף עליהם. להיכנס לחדר וירטואלי ביום ובשעה שבחרו דרך קישור שקיבלו ולהשתתף בקורס.
מדובר במערכת למידה חדשנית שלא רק חוסכת כסף  אלא גם חוסכת את הטרחה של לצאת מהבית, להיתקע בפקקים, לחפש חנייה. מה יותר נוח מללמוד בסביבה הטבעית שלנו - בבית עם הטאבלט או המחשב, כי היום אפשר להיפגש עם מיילדת גם בלי לצאת מהבית!
בקורס הראשון השתתפו 35 זוגות ואלה קצת מהתגובות על הקורס הראשון שהיה:
שרון אברהם כותבת: "ההתחברות הייתה ללא קשיים ובקלות, ההדרכה הייתה מעניינת, מקיפה ומעשירה, שרון מקסימה".
אלמוג שפיר: "ההתחברות נוחה מאד, הקורס הוסבר היטב, ניתן מענה לכל שאלה"
נופית מגרו: "ההתחברות קלה ונוחה,  הדרכה מלמדת, מעשירה. המיילדת הייתה מאוד מקצועית"
המועדים הבאים של הקורס:  5.6 בשעה: 20:00 וה-16.7 בשעה: 20:00. לרישום ופרטים נוספים:  לחצו כאן בבקשה

נמסר על ידי אבי שושן, דובר

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<