הודעות אירגונים

פרויקט 'סבתא סורגת' - הסבתות מהגליל העליון העניקו מתנות סרוגות לפגים, לתינוקות ולילדים המאושפזים במרכז הרפואי זיו בצפת.

22/11/2018

סבתות מוכשרות ומקסימות הגיעו למרכז הרפואי זיו בצפת במסגרת פרויקט "סבתא סורגת" מ'בית ותיקי הגליל' של מועצה אזורית הגליל העליון, בשיתוף הקרן לידידות גליל, על מנת לחלק לתינוקות, לפגים ולילדים המאושפזים במרכז לבריאות הילד בזיו, מתנות נהדרות  בעבודת יד שסרגו בהתנדבות.

הסבתות התקבלו באהבה רבה ובזרועות פתוחות, במחלקות השונות בהן ביקרו ואף הוזמנו לארוחת בוקר מפנקת עם הצוותים הרפואיים והסיעודיים והיולדות הטריות.

שרון קורן, מנהלת קשרי החוץ בזיו, ברכה את הסבתות על היוזמה המרגשת ואת היולדות על בחירתן ללדת בזיו "תודה לסבתות הנהדרות שהעניקו ליולדות שלנו מתנות מחממות וססגוניות וליולדות שבחרו ללדת כאן, אתן מחזקות את המרכז הרפואי זיו ותורמות לקידום הבריאות בצפון. המרכז הרפואי זיו הינו מרכז רפואי של הקהילה ולמען הקהילה. בריאות איתנה ומזל טוב לאימהות ולתינוקות החדשים", אמרה קורן.

מירי קקון, מנהלת 'בית ותיקי הגליל' אמרה: "התפתחות והתחדשות מתקיימת בכל גיל מהלידה ועד גיל זקנה", אמרה והוסיפה: "אנו שמחות על האפשרות להעניק ולשמח. הנשים עבדו קשה כדי שלילדים ולתינוקות יהיה חורף חם ונעים, גם בגוף וגם בלב. מקווה שנמשיך להיפגש בשמחות ונוסיף לתת אהבה".

"סבתא סורגת", הנו פרויקט מרגש של עמותת ותיקי הגליל בשיתוף עם הקרן לידידות, במסגרתו כ- 25 נשים ותיקות מהגליל העליון התגייסו בהתנדבות לסרוג גרביים, כובעים ובובות משמחות ויצירתיות' למען התינוקות, הפגים והילדים המאושפזים במרכז הרפואי זיו בצפת . כל הכבוד לסבתות!

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<