חדשות

ד''ר ברנרד ברזילי מונה לתפקיד מנהל אגף הפגים והילודים במרכז הרפואי מעיני הישועה

24/02/2022

הודעת מעיני הישועה

המרכז הרפואי מעיני הישועה שמח לבשר על התרחבות והתחדשות אגף פגים וילודים ומקבל בברכה את ד"ר ברנרד ברזילי עם כניסתו לתפקיד מנהל האגף:


ד"ר ברנרד ברזילי מומחה בכיר ברפואת ילדים וברפואת ילודים ופגים, כיהן בשנים האחרונות כמנהל היחידה לטיפול נמרץ בילוד במרכז הרפואי 'שמיר' (אסף הרופא).


ד"ר ברזילי התמחה ברפואת ילדים באסף הרופא, ובנאונטולוגיה ופרינטולוגיה (רפואת פגים וילודים) בטורונטו, קנדה, והינו בעל ניסיון ארוך שנים בטיפול בפגים ובילודים.
ד"ר ברזילי מכהן כיו"ר האקדמיה לרפואת ילודים ופגים ומביא עימו מוניטין רב בתחום הכשרת צוותים רפואיים וסיעודיים ברפואת פגים.


הצטרפותו של ד"ר ברזילי למרכז הרפואי 'מעיני הישועה' הינה רק הסנונית הראשונה בשורת מינויים של רופאים מומחים בכירים ברפואת פגים וילודים אשר יצטרפו במהלך השבועות הקרובים לצוות המקצועי, הרפואי והסעודי של אגף ילודים ופגים.
צוות האגף נרגש לקראת קליטתם של הרופאים הבכירים החדשים אשר יחד עם הרחבת הפגייה, שיפוצה ותוספת הציוד החדיש והמתקדם, מהווים קפיצת דרך משמעותית בהתפתחות האגף ובקידום בית החולים.


ד"ר ברזילי: "אני שמח להוביל את הצוות האיכותי של מחלקות פגיה ויילודים בשאפתנות מקצועית ובאחריות גדולה, יצאנו לדרך". 


ד"ר דורית טקס-מנובה, מנהלת בית החולים, מברכת את ד"ר ברזילי עם כניסתו לתפקיד: "חיזוק הפגייה הינו מהלך משלים וסינרגי להתפתחות אגף הנשים והיולדות במרכז הרפואי 'מעיני הישועה'. בטוחתני כי ד"ר ברזילי יהיה שותף מלא בפיתוח, קידום והובלה של האגף ומאחלת לו הצלחה בתפקיד"

הערת המערכת: ד''ר ברזילי עורך את מדור הניאונטולוגיה באי-מד לאורך שנים רבות תוך שהוא מציג את המחקרים העדכניים והחשובים בתחום ומוסיף הערותיו והמלצותיו.

המערכת מצטרפת לברכות !

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2022 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<