כנסים

הכנס המדעי הראשון של העמותה הישראלית לפרמקו-כלכלה - 29-30 בנובמבר 2007 במלון דן קיסריה

18/10/2007

אנו מתכבדים להזמינך להשתתף בכנס המדעי הראשון של העמותה הישראלית לפרמקו-כלכלה וחקר תוצאים (איספור-ישראל), אשר ייערך בימים חמישי ושישי  29-30 בנובמבר 2007 במלון דן קיסריה.

ה- (International Society for Pharmacoeconomics and Outcomes Research ISPOR) הינו ארגון בינלאומי ללא מטרות רווח שנוסד בשנת 1995 על מנת לקדם את המצוינות במחקר בתחום הרחב של כלכלת תרופות (pharmacoeconomics) וחקר תוצאים (outcomes research) ושימוש  במידע זה לצורך קבלת החלטות במערכת הבריאות. נכון לשנת 2007 כולל הארגון למעלה מ-3500 חברים ממוסדות אקדמיים ומוסדות מחקר רפואי, חברות תרופות, ציוד רפואי וביוטכנולוגיה, מבטחי בריאות ציבוריים ופרטיים, ומוסדות ממשלתיים. 

בתמיכה ובעידוד הארגון העולמי יזמנו את הקמת העמותה הישראלית לפרמקו-כלכלה וחקר תוצאים שמטרותיה, בין השאר, לקדם את המחקר בתחום ברמה המקומית ולהביא לשיתוף פעולה בידע בין קופות החולים, משרד הבריאות, האקדמיה ומוסדות המחקר הרפואי וחברות התרופות והציוד הרפואי וכן לפעול לחיזוק הקשר עם ארגונים מקבילים בחו"ל. הקמת העמותה התאפשרה במסגרת מאמצי ISPOR לקדם את תחום המחקר בעולם וכחלק מהמגמה לעודד ארגונים מקומיים המצויים בזיקה עם הארגון הבינלאומי. לאחרונה זכתה העמותה הישראלית לאישור והכרה של הארגון העולמי. 

הכנס הראשון של העמותה הישראלית לפרמקו-כלכלה וחקר תוצאים (איספור-ישראל) הוא גם כנס היסוד של העמותה ויכלול דיונים, סדנאות והצגת עבודות מדעיות בנושאים מגוונים, בהשתתפות מרצים מהארץ ומרצים מוזמנים מחו"ל.

נשמח מאד לראותך בין משתתפי הכנס.

בברכה,

הוועדה המארגנת:
ד"ר גרינברג דן, מגר' המרמן אריאל, מגר' טריקי נעה, מר פלצ'י ברק, ד"ר קלנג שמואל

הוועדה המדעית:
ד"ר  לשנו משה , פרופ'  פליסקין יוסי , ד"ר  שביט ארן , ד"ר  שני שגב

לאתר הכנס - להרשמה ולהגשת תקצירים ומידע נוסף 

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<