חדשות

למרות הקורונה - אפשר להמשיך פעילות שיווקית ומקצועית מול קהלי היעד הרפואיים שלכם ! (הודעת דיגיטל רפ ואי-מד)

11/03/2020
להלן הודעה שנשלחה לאנשי השיווק והדיגיטל בחברות התרופות והטכנולוגיות הרפואיות:
 
חברים יקרים ,
 
כפי שוודאי אתם יודעים כבר התפשטות הקורונה בישראל גורמת לשיבושים ביכולת לתקשר מול הקהילה הרפואית: כנסים מתבטלים, כך גם ג'ורנאל קלאבים במחלקות וכעת נוספו גם מגבלות על ביקור נציגים בבתי חולים. 

 
במסגרת שיתוף הפעולה בין דיגיטל רפ ואי-מד אנו שמחים להציג לכם כאן כמה פתרונות דיגיטליים שיסייעו לכם להמשיך ולקיים את הפעילות השיווקית והמקצועית:  

1. מערכת וובינרים חדשה עם קיבולת של עד 5000 משתתפים ו-6 מרצים בו זמנית ממיקומים שונים (כולל חו"ל כמובן). המשמעות, server עצמתי המשפר לעין ארוך את היציבות באירועים 
  אפשרות העלאת מאמרים ותוכן נוסף שניתן להורדה במהלך הוובינר
  שליטה טכנולוגית באמצעות Control Center במערכת המנוהל על ידי תומך למרצה  
  כל הוובינרים מוקלטים ועוברים עריכה והוספת שאלות CME שמאפשרת לאחר מכן להעלות אותם לאתר הסמינרים ולהעניק למשתתפים בפעילות נקודות השתלמות מטעם המועצה המדעית של הר"י, וכמובן מקודמים על בסיס השגת יעדים מוסכמים.   

 
2. מערכת DRV שמאפשרת לקיים פגישות וידאו בין רופאים לנציגים דיגיטליים ו/או יועצים רפואיים של החברה. דיגיטל רפ מסייעת בהכשרה והדרכת הנציגים בקיום פגישות וידאו באמצעות תרגול און ליין.  עלות השירות נגזרת מהשימוש בפועל בלבד, כאשר הקידום של השירות עבור נציגכם - ללא תוספת עלות !

מעבר לכך, זה בהחלט העיתוי הנכון להגביר את הפעילות הדיגיטלית השוטפת המוכרת לכולכם, לרבות קידומי תכנים (מחקרים, הרצאות, ראיונות), פיתוח וקידום שימוש של רופאים באלגוריתמים ממוחשבים המיועדים לסייע להם במתן טיפול מושכל, השתתפות בדיוני מקרה וירטואליים, ועוד. 

כל הכלים והמערכות הללו זמינים ופעילים וניתן בקלות רבה ליישם אותם.
 

 
נשמח לדון עמכם (בפגישה או שיחת ועידה) בהתאמת האפשרויות לצרכים שלכם בהקדם האפשרי.
לתיאום שיחה/פגישה הקליקו על "צור קשר" והשאירו פרטים ליצירת קשר, או התקשרו ל-09-7658233 או 050-2422780 או 058-4233012
 
בברכה
רפא המרה לב , דיגיטל רפ                בעז גנזבורג, אי-מד

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2022 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<