חדשות

מינויים חדשים בסאנופי ישראל: טינה מירי מלוסיאן מונתה לתפקיד מנכ''לית החברה ומחליפה את רוני בירנבוים

30/09/2020

מינויים חדשים בענקית התרופות הצרפתית

טינה מירי מלוסיאן מונתה לתפקיד מנכ"לית חברת סאנופי ישראל

טינה מירי מלוסיאן מונתה למנכ"לית הנציגות הישראלית של חברת הפארמה המובילה סאנופי. טינה מירי מלוסיאן תחליף את רוני בירנבוים שפורש לאחר 37 שנים בחברה בהן שימש כ 30 שנה כמנכ"ל. במסגרת השינוי הגלובלי בארגון, מונה יובל מנבר , לשעבר מנהל הכספים בחברה למנכ"ל חטיבת רפואה כללית של החברה בישראל

ענקית התרופות הצרפתית סאנופי מודיעה על מינויה של טינה מירי מלוסיאן לתפקיד המנהלת הכללית של הנציגות הישראלית של החברה ומנכ"לית חטיבת רפואת מומחים (Specialty Care) . מירי מלוסיאן תחליף את המנכ"ל רוני בירנבוים שפורש לאחר 30 שנה בתפקיד.  

מירי מלוסיאן החלה את תפקידה בחברת סאנופי בתחילת החודש לאחר שכיהנה במשך יותר מ-25 שנה בתפקידים שונים ובמגוון רחב של תחומים טיפוליים בשוק התרופות בישראל. בשש השנים האחרונות  כיהנה מירי מלוסיאן כמנהלת חטיבת הסוכרת והשמנה בחברת התרופות "נובו נורדיסק" בישראל. קודם לכן ניהלה מספר רב של תחומים בחברת התרופות MSD ואף  פיתחה וביססה את תחום החיסונים של החברה בישראל. בתפקידה האחרון בMSD הקימה וניהלה את חטיבת המוצרים הוותיקים. כמו כן, כיהנה טינה כסמנכ"לית סחר ב"תרו תעשיות פרמצבטיות בע"מ" במשך 7 שנים. לטינה יש רקורד עשיר בתעשיית התרופות בישראל והיא בוגרת תואר ראשון בכימיה מאוניברסיטת בר-אילן. לטינה שלושה ילדים והיא מתגוררת בהוד השרון.

טינה מירי-מלוסיאן: "חברת סאנופי תמשיך לפעול על מנת להנגיש ולספק טיפולים חדשניים מובילים לחולים ותקדם את המחקר הרפואי בישראל. אני גאה להצטרף לחברה שמסייעת למיליוני מטופלים ברחבי העולם ועובדיה עומלים קשה על מנת למצוא פתרונות רפואיים להתמודדות עם אתגרים חדשים כמו התפרצות נגיף הקורונה. יחד עם כל צוות העובדים נוכל להאיץ את תהליכי הצמיחה של החברה ולהציב אתגרים אסטרטגיים חדשים במיוחד בתחומי המחקר, הפיתוח והבריאות הדיגיטלית" .  

בנוסף, בחודש שעבר מונה סמנכ"ל הכספים של החברה מאז שנת 2005 יובל מנבר לתפקיד המנהל הכללי של חטיבת רפואה כללית (General Medicine) של החברה בישראל. יובל הצטרף לחברת סאנופי לפני כעשרים שנה כחשב החברה ומילא גם שורה של תפקידים בניהול מחלקת הרכש ומערכות המידע. יובל הוביל את תהליך המיזוג בין סאנופי לאוונטיס לפני כ- 7 שנים ו. ליובל ניסיון רב שנים בהובלה של תהליכים אסטרטגים מגוונים, ניהול משא ומתן וניהול תקציבים ותחזיות כלכליות.

קודם לתפקידו בסאנופי, שימש יובל בתפקיד מנהל צוות ביקורת ב-  Deloitteישראל, שם הוביל פרויקטים בארץ ובחו"ל. יובל הוא רו"ח מוסמך ובעל תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת Heriot Watt בסקוטלנד. יובל נשוי לאורית ולהם שלושה ילדים.

יובל מנבר: "לאחר שנים ארוכות בתפקידי כסמנכ"ל הכספים , אני שמח לעמוד בראש חטיבת רפואה כללית ולעסוק בצורה ישירה בתהליכי הנגשה של טיפולים ותרופות.  אני גאה להוביל צוות עם ניסיון רב שמסוגל לשלב יכולת מדעית יחד עם חדשנות וטכנולוגיות פורצות דרך במטרה להציב סטנדרטים חדשים ולייצר לא רק תרופות ותכשירים רפואיים אלא טיפול ייחודי ומותאם אישית לכל חולה".  


בסוף השנה , לאחר תהליך חפיפה מסודר, יפרוש המנכ"ל הוותיק של הנציגות הישראלית רוני בירנבוים שמונה לתפקיד במרץ 1990. בירנבוים, בוגר תואר ראשון ברוקחות מהאוניברסיטה העברית, תואר שני בפרמקולוגיה ובפיזיולוגיה מאוניברסיטת תל אביב ותעודת  מוסמך במנהל עסקים מהטכניון הביא את הנציגות הישראלית של ענקית התרופות להישגים יוצאי דופן ונחשב לאחד המנכ"לים הוותיקים והמוצלחים בתעשיית התרופות הישראלית.

רוני בירנבוים: "הייתה לי זכות להוביל בשלושים השנים האחרונות את החברה ולראות את השינויים הדרמטיים שנעשו בשוק התרופות בעולם ובישראל.  חברת סאנופי מתאפיינת בעובדים מסורים שימשיכו לפעול על מנת לאפשר לכל חולה לקבל את הטיפול שהוא זקוק לו. אני מודה לכל אחד ואחת מהעובדים על תרומתו להתפתחות החברה ומאחל בהצלחה לטינה ויובל בדרכם החדשה".

סאנופי היא אחת משש חברות התרופות הגדולות ביותר בעולם והגדולה ביותר באירופה. החברה כוללת למעלה ממאה אלף עובדים בכ-100 מדינות ברחבי העולם ופועלת לשיפור בריאות ואיכות חיים  באמצעות תרופות, טיפולים חדשניים וחיסונים. 

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2022 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<