חדשות

אנלייבקס מדווחת על מתן תרופה לחולה הראשון בניסוי קליני ב-Allocetra לטיפול בחולי קורונה עם מחלה קשה וכשל נשימתי

10/08/2020

הודעת אנלייבקס תרפיוטיקס

 

אנלייבקס תרפיוטיקס, חברת אימונותרפיה בשלב הניסויים הקליניים, הודיעה היום על מתן תרופה לחולה הראשון בניסוי קליני רב מרכזי ב-Allocetra לטיפול בחולי קורונה עם מחלה קשה וכשל נשימתי.

 

הניסוי הקליני נועד להעריך את  Allocetra מול הטיפול המקובל בחולי 19-COVID עם כשל בתפקוד הריאות. פרמטרים של בטיחות, סבילות, פרופיל ציטוקיני ויעילות ייבחנו, ושינוי ביחס- PaO2/FiO2(תפקודי ריאות ורמות חמצון בדם) ואפיון של תופעות לוואי כלשהן ישמשו כיעדים ראשיים בניסוי.

 

הניסוי בחולים עם 19-COVID צפוי להיערך ללא קשר לניסוי המתוכנן של אנלייבקס שלב IIb בספסיס, ניסוי מבוקר ורנדומלי, אשר צפוי להתחיל עד הרבעון הרביעי של 2020.

 

אודות אנלייבקס:

אנלייבקס היא חברת אימונותרפיה בשלב הניסויים הקליניים המפתחת מספר תרופות אלוגנאיות להשבת איזון למערכת חיסונית שיצאה מכלל שליטה – איזון שהינו קריטי לטיפול בבעיות חיסוניות ודלקתיות מסכנות חיים הכרוכות בשחרור יתר של ציטוקינים (Cytokine Release Syndrome). אנלייבקס מפתחת טיפול אימונותרפי חדשני בעל מנגנון פעולה ייחודי המתמקד בהתוויות קליניות המוגדרות כמסכנות חיים, צורך רפואי ללא מענה, כגון ספסיס - גורם התמותה השלישי בארה"ב לאחר מחלות לב וסרטן, מניעת או טיפול בסיבוכים הקשורים בהשתלות מח עצם וטיפול בגידולים סרטניים מוצקים. 

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<