הודעות אירגונים

בשורה טובה למזריקי האינסולין: מערכת ניהול האינסולין – אומניפוד דֵש זמינה בישראל

15/10/2020

המערכת זמינה כעת במדינות ברחבי העולם כמו שבדיה, ארצות הברית, בריטניה, הולנד ואיטליה ובשבועות הקרובים, תהיה זמינה במדינות נוספות כמו צרפת, בלגיה וגרמניה.
מערכת ניהול האינסולין Omnipod DASH® הינה המשאבה הראשונה והיחידה בעולם ללא צינוריות שיכולה לספק עד שלושה ימים של מתן של אינסולין ללא הפסקה וללא צורך בזריקות יומיות . העיצוב הייחודי של המשאבה מורכב משני חלקים בלבד: פוד קל משקל ועמיד למים  הנשלט על ידי מנהל סוכרת אישי בעל מסך מגע צבעוני בטכנולוגיית Bluetooth® אלחוטית. מערכת Omnipod DASH® מציעה בקרת אינסולין פשוטה, חכמה ודיסקרטית לסוכרתיים מסוג 1 או מסוג 2 שנדרשים להזריק אינסולין. המערכת קיבלה את אישור ה-FDA בשנת 2018 והיא המשאבה היחידה בעולם בעלת תקן DTSec   ו- ISO 27001 לאבטחת ובטיחות מידע בתחום הסייבר והמידע.

המערכת מאפשרת לסוכרתיים לנהל באופן דיסקרטי את הסוכרת שלהם באמצעות מנהל סוכרת אישי אלחוטי, בעל מסך מגע צבעוני ואינטואיטיבי, דבר המפשט את הטיפול בסוכרת ומעניק יותר חופשיות וגמישות.

"אנחנו מקשיבים לצרכי לקוחותינו כל הזמן מתוך מטרה לשלב את המשוב שלהם בתהליכי הפיתוח וייצור של מוצרים חדשים העונים על צרכיהם ". מספר ברט כריסטנסן, המנהל המסחרי של אינסולט. "על בסיס היתרונות הקיימים בטיפול באמצעות פוד- אנחנו מחפשים אחר טכנולוגיות חדשות שמפשטות את חייהם של המשתמשים שלנו ומאפשרות להם את החופש ליהנות מחייהם ללא מגבלות. אנחנו שמחים להרחיב את ההיצע של   Omnipod DASH®לסוכרתיים נוספים ברחבי העולם כך שגם הם יוכלו ליהנות מחוויית שימוש קלה ופשוטה בניהול הסוכרת שלהם."

לדברי פרופ' יעל לבנטל, מנהלת היחידה לאנדוקרינולוגיה וסוכרת בילדים, ביה"ח "דנה-דואק" לילדים - המרכז הרפואי תל אביב: "התכונות החדשות של מערכת ה- Omnipod DASH® חיוניות מאוד לסוכרתיים. העובדה שהפוד עמיד למים ונשלט על ידי שלט חכם בעל מסך מגע עם חווית משתמש נוחה וטכנולוגיית ® Bluetooth אלחוטית, מפשטת מאוד את ניהול הסוכרת של המטופלים. מעבר לכך, מאחר והמשאבה נטולת צינוריות היא מאפשרת דיסקרטיות רבה יותר בקרב הסוכרתיים."


למידע נוסף, בקרו באתר:
www.geffenmedical.co.il
גפן מדיקל היא המשווקת הרשמית של אינסולט בישראל.

 

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<