הרצאות מצגות

לקט נבחר מתוך הרצאות המליאה בכנס ICI 2010

20/12/2010

להלן סיכום הכנס כפי שנכתב ע"י היוזמים והמארגנים - פרופ' רפי ביאר ופרופ' חיים לוטן:

חברים יקרים

כנוס ICI 2010  שנערך במלון אינטרקונטיננטל הסתיים בהצלחה מסחררת עם השתתפות רבה מישראל ומעוד כ- 30 מדינות שונות בעולם.
בכנוס השתתפו קרוב ל1000 משתתפים כאשר מתוכם  קרוב ל200- חברי FACULTY מהמובילים בעולם בתחום הצנתורים והחידושים העולמיים שסביבם.

כמו מידי שנה משכו מושבי הטכנולוגיה החדישה מהארץ ומהעולם צופים רבים שבאו ללמוד כיצד תראה הקרדיולוגיה הפולשנית בעתיד. בישיבות האלו השתתפו גם נציגי חברות הון הסיכון המובילות ואנשי תעשיה וכלכלה שרואים בקרדיולוגיה מנוע צמיחה אישי, מוסדי ולאומי. הסטנטים החדישים והתרופות השונות בשימוש המשיכו להוות נושא חשוב הממשיך ושולט באופן עיקרי בתחום הצנתורים. הכנוס התרכז רבות בתחום התערבויות במחלות מסתמיות. לאחר שידור חי של השתלת  שסתום אאורטלי בצנתור דנו מושבים שונים בפיתוחים נוספים בתחום זה.

בין הפיתוחים השונים, שיטות להחדרה של הצנתרים, טיפולים חדישים במסתם המיטרלי ועוד טכנולוגית הדמיה ושיטות אחרות, שאמורות להגביר את הדיוק של הפעולה בחדר הצנתורים. מענין במיוחד היה להשתתף במושב על חדר הצנתורים העתידי. מדובר בחדר עם אפשרויות מענינות המשלבות ניתוחים וצנתורים והכוללים גם יכולות דימות משוכללות והוספת יכולות רובוטיות.

גם בתחום האלקטרופיזיולוגיה בלטו החידושים כאשר חברת ביוסנס הצפונית הציגה מערכות מיפוי חדישות וחברה צעירה מקליפורניה- מגנטקס הציגה גישה מהפכנית למיפוי רובוטי מלא באמצעות קתתר הנשלט על ידי אלקטרומגנט  יחודי.
אנו מזמינים אתכם לצפות בחלק מההרצאות והחידושים.

פרופ רפי ביאר                            פרופ חיים לוטן


לצפייה והאזנה להרצאות המליאה - נא להקליק כאן

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<