חדשות

מערכת ניטור הסוכר של דריו הלת' מתאימה עתה גם למכשירם החדשים iPhone XS ו- iPhone XS Max (הודעת דריו)

24/10/2018

הודעת דריו

 

אנליסטים מעריכים כי במחצית השניה של 2018 המשלוחים של מכשירי Iphone יעמדו בין 75-80 מיליון

 

דריו הלת' (נאסד"ק:DRIO), מובילת שוק עולמית בתחום הבריאות הדיגיטלית, המציעה פתרונות ניהול מידע רפואי באמצעות תקשורת ניידת, הודיעה היום כי מערכת ניטור הסוכר של דריו, המאפשרת שימוש בפלטפורמת דריו, הינה מתאימה כעת לשימוש על ידי מכשירי iPhone XS  ו- iPhone XS Max, אשר הושקו ב-21 בספטמבר 2018.

 

"התאימות לשימוש באמצעות מכשירי iPhone XS  ו- XS Maxמגדילה את נתח השוק לא רק עבור האפליקציה ומערכת ניטור הסוכר של דריו, אלא גם מגדילה את ערכה של פלטפורמת DarioEngage בעיני ספקי שירותי הבריאות ומעסיקים המחפשים אחר פלטפורמת הדרכה אשר משתלבת בצורה חלקה במכשיר הסלולר של המטופל ומספקת תקשורת ומידע בזמן אמת", אמר ארז רפאל, מנכ"ל דריו הלת'." אנליסט מתעשייה בולטת מעריך כי במחצית השניה של 2018 המשלוחים העולמיים של מכשירי iPhone,  יהיו בטווח של 75 עד 80 מיליון יחידות. פתרונות הבריאות הדיגיטליים שלנו נועדו לשפר את בריאותם ורווחתם של אנשים החיים עם מצבים כרוניים, והטלפון הנייד הוא נקודת מפתח ליצירת קשר, ניטור ותקשורת עם מטופלים. אנו מחויבים לאפשר את השימוש של מערכת דריו בכל הפלטפורמות העיקריות של הטלפון הנייד".

 

 

אודות דריו - DarioHealth Corp.

דריו (נאסד"ק:DRIO) הינה מובילת שוק עולמית בשירותי בריאות דיגיטליים, המעניקה למשתמשים פתרונות רפואיים דינמיים בסלולר. היום, מידע אודות בריאות ודרכי הטיפול עובר דמוקרטיזציה ואנו מאמינים שאנשים זכאים לדעת הכל על מצבם הבריאותי ויש להם את הכלים הטובים ביותר לצורך ניהול מצבם. הגישה חדשנית של דריו נעזרת בנתוני ביג דאטה וכוללת שיטה ראשונה מסוגה לניהול מידע אודות מחלות כרוניות, נותנת לאנשים את היכולות לניטור ולנהל מעקב אחר המחלה מבלי שהמחלה תאט אותם. מטה החברה ממוקם בניו יורק עם מרכז מחקר ופיתוח בקיסריה, ישראל.

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<