חדשות

חברת מפעיל, תשווק את מדפסת ה-miniFactory Ultra המיועדת לתעשיות הביטחון, התעופה, הרפואה ועוד.

04/08/2020


למדפסת תא חימום שמסוגל להגיע לחום של 250  מעלות צלסיוס המאפשר לייצר חלקים ברמות דיוק ואיכות גבוהים ביותר.

חברת מפעיל, המשווקת פתרונות טכנולוגיים להדפסה בתלת ממד מציעה לראשונה בישראל את מדפסת התלת ממד ממותג המדפסות הפיני Minifactory, ה- miniFactory Ultra, מדפסת תלת ממד בעלת תא חימום מתקדם שיכול להגיע לרמת חימום של 250 מעלות צלסיוס המאפשר להשתמש במגוון רב של חומרים, ביניהם ULTEM AM1010F, ULTEM AM9085F ESD- PEKK, PEEK CARBON, PEEK-A, , PVDF  ועוד.
מדפסת תעשייתית זו נועדה ליישומים הדורשים עמידות גבוהה בחום, חוזק גבוה ו/ או תכונות בידוד חשמלי, תא החימום של המדפסת מתחמם במהירות שיא של כ-30 דקות לחמום מקסימאלי להתחלת עבודה, פי 6 יותר מהיר מהמכונה הפופולרית בשוק. הטמפרטורה הגבוהה של תא החימום משפרת את הידבקות השכבות ואת החוזק המכני של החלקים, תוך הימנעות מבעיות עיוות ומתיחה של החלקים. מדפסת המיני פקטורי אולטרה מגיעה עם ראש הדפסה כפול המאפשר למשתמשים להדפיס עם שני חומרים שונים או להדפיס שני חלקים זהים בו זמנית. כמו כן, החום בראש ההדפסה יכול להגיע עד 480 מעלות צלזיוס. יתרה מכך, המדפסת כוללת שילוב של קירור איטי מבוקר כדי לשפר את המאפיינים הפיזיים של החלקים ופילטר פעיל להפחתת פליטת חלקיקים לשמירה על איכות האוויר.
מאפיין בולט וחשוב של המיני פאקטורי הוא העובדה שלמדפסת פלטפורמת חומרים פתוחה, כלומר אין צורך ברשיונות לכל חומר בנפרד והיא מתאימה לחומרי גלם מרוכבים שעמידים לחום מאוד גבוה, גם בתהליך הייצור וגם אחרי זה בשימוש של החלקים. בנוסף המדפסת מגיעה עם מערכת  AARNI לבקרה, שמפיקה דו"ח עם חיווי מלא של תהליך ההדפסה ברמת שכבת ההדפסה שלב אחרי שלב המאשר ביצוע של החלק בהתאם לדרישות.
חלקים המיוצרים מהחומרים המרוכבים שצוינו, מתאימים למגוון יישומים מתחומי התעופה, התחבורה, הביטחון, הרפואה, האלקטרוניקה, ההנדסה, תעשיית הגז, מחקר ופיתוח ועוד. מדובר במדפסת שמשווקת כיום ב-1/3 ממחיר המדפסת המתחרה שלה בשוק,  עם ביצועים מקצועיים ברמה גבוהה ביותר.
אנדרס אידסס, מנהל תחום התלת ממד בחברת מפעיל מדגיש "מדובר במדפסת תלת ממד תעשייתית ברמה הגבוהה  ביותר. השילוב של מדפסת מקצועית עם חומרי גלם מהטובים והחזקים ביותר שקיימים, מעניקים פתרון ליצירת מודלים וחלקים סופים בחוזק ואיכות אולטימטיביים".

אודות מפעיל:
חברת ״מפעיל״ (Mafil) משווקת פתרונות טכנולוגיים להדפסה בתלת ממד למגוון יישומים: הנדסה, רכב, תעופה, חלל, אדריכלות, עיצוב מוצר, חינוך ועוד, ומייצגת בישראל מותגי פרמיום בינלאומיים המובילים בעולם לייצור והדפסה בתלת ממד. Hp, Ultimaker, Sinterit, Asiga, DWS, MiniFactoryועוד בנוסף, מפעיל מספקת פתרונות כוללים לארגונים ולעסקים בתחומי ההדפסה הארגונית, המחשוב, והדפוס המקצועי.

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<