חדשות

דאסו סיסטמס משיקה סט חוויותData Science שיתופיות בפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE (הודעת דאסו)

25/08/2020

הודעת דאסו

   דאסו סיסטמס רכשה את Proxem, חברה צרפתית שמתמחה בתוכנות ושירותי עיבוד סמנטיים מבוססי AI, שהופכים נתוני טקסט לתוכן ותובנות שניתנים לעיבוד.

   ה- Data Science השיתופיים והמשופרים יאפשרו לתעשייה למנף בסיסי נתונים.

   שילוב AI עם מידול וסימולציה מניע שיטות למידה חדשות ומינוף של ידע.

דאסו סיסטמס הודיעה היום על שיפור יכולות ה- data science השיתופיים בפלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE. לקוחות דאסו סיסטמס יכולים למנף את בסיסי הנתונים שלהם על ידי שימוש בחוויות תאום וירטואלי (virtual twin) חדשות, בהן ידע חשוב שנמצא בנתוני טקסט לא מובנים הופך לתוכן ותובנות שניתנים לעיבוד. זאת בעקבות רכישת Proxem, חברה בבעלות פרטית הממוקמת בצרפת, שמתמחה בתוכנות ושירותי עיבוד סמנטיים מבוססי AI, ומספקת פתרונות ניתוח חווית לקוח.

השילוב של AI עם יישומי מידול וסימולציה יאפשר למשתמשי פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE בכל ענף למנף ולהציג את הנתונים שלהם בצורה פרודוקטיבית. הם יכולים לפרש ידע הכלול בדרישות, תקנות, משובי איכות ולקוחות, חוזים, כמו גם בפרסומים מדעיים, דוחות מחקר או תוצאות של ניסויים קליניים, ולהפוך אותו, באופן אוטומטי, לחוויה וירטואלית מושלמת, תאומה לעולם האמיתי. מהלך זה מניע הזדמנויות לשיתופי פעולה חסרי תקדים לפיתוח חדשנות, תוך קידום תכנון וביצוע רוחבי בכל הארגון. כמו כן, הוא גם יביא לפיתוח של הצעות חדשות מבית דאסו סיסטמס כגון פירוש דרישות, פיתוח תרופות ופירוש חוזים.

"על מנת להיות גמישים ובעלי יכולות שחזור,  AIתלויה בקיומו של מודל ייצוג חזק ויציב," אמרה פלורנס הו-אוביני, סמנכ"ל מחקר ופיתוח, דאסו סיסטמס. "יכולות הפרשנות האוטומטיות של נתונים סמנטיים של Proxem מציעות הזדמנויות חדשות ללקוחות פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE. הם מניעים קשר הדוק עם צרכנים, מטופלים ואזרחים, לוכדים תובנות לגבי חוויות וציפיות, ומעצימים חדשנות עסקית באמצעות ידע מעשי שנצבר. חוויות וירטואליות בפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE התואמות לעולם האמיתי (Virtual twin experiences  ) מעבירות כעת את ה-AI לשלב הבא, חושפות תוכן ויוצרות מנופים חזקים בתחומים חדשים. באופן זה חברות יכולות למנף את העיצוב והאיכות של המוצר שלהן על מנת להפוך לתחרותיות יותר."

דאסו סיסטמס שילבה את התוכנה הראשית של Proxem, Proxem Studio, בפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE כהשלמה ליישומי אינטליגנציית המידע של NETVIBES EXALEAD. דבר זה מאיץ את היצע דגמי ה-AI הזמינים, תוך הפיכת כל התוכן הציבורי והנגיש לתרשים ידע לשימוש חוזר בתעשייה. Proxem Studio מספקת הבנה שפה טבעית מבוססת כללים, עיבוד שפה טבעית, וטכנולוגיות ML המשמשות חברות כגון Air Liquide כדי להבין טוב יותר רשתות אספקה, ציפיות לקוחות, מגמות שוק והיבטים אחרים בעסק שלהם.

"שמונים אחוזים מכלל המידע הינו בלתי-מובנה, לא ניתן לעיבוד ונעול מבחינת הטקסט. יחד עם דאסו סיסטמס, נבנה את גרף הידע הרב-פנים של התעשייה," אמר פרנסאי-ריג'יס צ'ומארטין, מייסד Proxem.

 

 

מדיה חברתית: 

שתפו בטוויטר - .@Dassault3DS acquires Proxem to deliver new collaborative data science experiences on the #3DEXPERIENCE platform #AI #NETVIBES #EXALEAD

 

התחברו עם דאסו סיסטמס ב- Twitter Facebook LinkedIn YouTube 

 

למידע נוסף:   

פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE, 3D design software, 3D Digital Mock Up, ו-Product Lifecycle Management (PLM) solutions: 

 http://www.3ds.com 

 

אודות דאסו סיסטמס:   

 דאסוסיסטמס, חברת ה-3DEXPERIENCE, מספקת לאנשים ולעסקים יקומים ווירטואליים על מנת  לאפשר חידושים בני קיימא. הפתרונות המובילים של דאסוסיסטמס משנים את האופן בו מוצרים מתוכננים ומיוצרים. הפתרונות השיתופיים של דאסוסיסטמס מעודדים חדשנות חברתית ומרחיבים את האפשרויות הטמונות בעולם הווירטואלי לצורך שיפור העולם האמיתי. החברה מביאה ערך ליותר מ-250,000 לקוחות בתעשיות השונות במעל ל-140 מדינות. למידע נוסף בקרו ב- www.3ds.com

מידע נוסף לעיונך

כתבות בנושאים דומים

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<