הודעות אירגונים

מנויים לרופאי רמב''ם

19/11/2015

ד"ר האני באחוס, מנהל השירות לכירורגיה דחופה בקריה הרפואית רמב"ם, מונה לאחרונה לתפקיד יו"ר החברה הישראלית לכירורגיה דחופה וטראומה.

ד"ר באחוס הינו בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם, בירושלים.
הוא התמחה בכירורגיה כללית בקריה הרפואית רמב"ם, והתמחות על בטראומה וטיפול נמרץ כירורגי במרכז ריידר (
RYDER ) לטראומה במיאמי, ארה"ב.

מלבד תפקידו במערך כמנהל השירות לכירורגיה דחופה, ד"ר באחוס הינו מנהל יחידת הטראומה ברמב"ם ונמנה על צוות הנהלת ביה"ס ללימודי טראומה, רפואה דחופה ואר"ן של רמב"ם, בו נערכים קורסים שונים בנושאי הטראומה, לצוותים מהארץ ומהעולם.

ד"ר באחוס משמש גם כמרצה בפקולטה לרפואה של הטכניון. במסגרת פעילותו האקדמית הוא שימש כמרצה בכנסים רבים בארץ ובעולם. בנוסף, פרסם ד"ר באחוס מאמרים רבים ולקח חלק בכתיבת ספרים מקצועיים. בין תחומי המחקר בהם עוסק ד"ר באחוס: טיפול שמרני בפציעות הטחול, טיפול אנטיביוטי-מניעתי בפצועים וטיפול מניעתי באירועים טרומבואימבוליים בפצועים.

 

פרופ' יורם קלוגר, מנהל המערך לכירורגיה כללית ברמב"ם מונה ליו"ר החוג הכירורגי בפקולטה לרפואה בטכניון ולנשיא הסניף הישראלי של ה American college of Surgeons .

פרופ' קלוגר עוסק בכירורגיה אונקולוגית של מערכת העיכול ומרכז במערך את הכירורגיה של הלבלב. כמו כן, פרופ' קלוגר מבסס את תחום ההקרנה התוך ניתוחית בניתוחי בטן, בשיתוף עם המכון האונקולוגי במרכז הרפואי רמב"ם.

פרופ' קלוגר הינו בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. הוא התמחה בכירורגיה כללית במרכז הרפואי הדסה, עין כרם. לאחר מכן השתלם פרופ' קלוגר בכירורגיה של הטראומה, כירורגיה של הוושט ובטיפול נמרץ כירורגי בבית החולים ALLEGHENY , שבפיטסבורג, ארה"ב.

הוא הקים את מערך הטראומה ע"ש רבין במרכז הרפואי תל- אביב והיה הראשון בארץ לנהל מערך אשפוז ייעודי לנפגעי חבלה. פרופ' קלוגר הוא מרצה מבוקש בארץ ובעולם, בנושא ניהול מערכות רפואה באירועי אסון ובחבלות הגוף מהדף.

 

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<