הודעות אירגונים

ד''ר מרב סלוטקי, מונתה למנהלת המחלקה לרפואה דחופה (מיון) במרכז הרפואי בני ציון

26/10/2016

ד"ר מרב סלוטקי ששימשה כרופאה בכירה במחלקה לרפואה דחופה (מיון) בביה"ח רמב"ם ובביה"ח מאיר בכפר סבא, מונתה השבוע למנהלת המחלקה לרפואה דחופה (מיון) במרכז הרפואי בני ציון. ד"ר סלוטקי ציינה, "כניסתי לתפקיד היא מעין סגירת מעגל כי נולדתי בביה"ח ועכשיו אני גם עובדת בו". מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אמנון רופא ברך את ד"ר סלוטקי על בחירתה והודה למנהל המיון היוצא ד"ר מיכאל קפקא על תרומתו הייחודית והמשמעותית רבת השנים לביה"ח  

ד"ר מרב סלוטקי, בת 46, נשואה+2 מתגוררת בזיכרון יעקב, בוגרת הפקולטה לרפואה של הטכניון לתואר דוקטור לרפואה (MD ), התמחתה בכירורגיה כללית בקריה הרפואית רמב"ם ולאחר שהשלימה את התמחותה בכירורגיה, התמחתה ברפואה דחופה (התמחות על) בקריה הרפואית רמב"ם. בנוסף, עברה השתלמות עמיתים במרכז הרפואי Monash במלבורן, אוסטרליה. עם חזרתה לארץ, שימשה גם כרופאה בכירה במחלקה לרפואה דחופה (מיון) בביה"ח מאיר בכפר סבא.

ד"ר מרב סלוטקי תחליף את מנהל המחלקה היוצא, ד"ר מיכאל קפקא, מומחה ברפואה פנימית וברפואה דחופה, ששימש מאז 1997 כמנהל המחלקה לרפואה דחופה במרכז הרפואי בני ציון.

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון, ד"ר אמנון רופא, ברך את ד"ר מרב סלוטקי ואמר כי: "זו זכות עבורנו שד"ר סלוטקי הצטרפה אלינו ותעניק מניסיונה ומהידע הרב שצברה למען המטופלים. אני רוצה להודות לד"ר קפקא על תרומתו הייחודית והמשמעותית רבת השנים הן למחלקת המיון והן לביה"ח בני ציון בכלל."

המחלקה לרפואה דחופה (מיון) במרכז הרפואי בני ציון,  מעניקה מענה רפואי הולם למקרים רפואיים דחופים של אוכלוסיית העיר חיפה רבתי והפריפריה. כמו כן, המיון בביה"ח ערוך  לאירועים רבי נפגעים וגם במתן מענה לאירועים מיוחדים כגון: רעידות אדמה, מגה אר''ן ואירוע רדיולוגי (גרעיני).

  נמסר על ידי גדי נס, שובר בית החולים.

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<