חדשות

מאוחדת מספקת ללקוחותיה תרופות ומוצרי פארמה עם שליח עד הבית בשיתוף עם איפארמה

03/05/2021

מאוחדת מרחיבה את שירותי בית המרקחת ומשיקה אתר סחר חדש.

החל מהשבוע ניתן לרכוש ולקבל תרופות ומוצרי פארמה במחירים מוזלים ולקבלם במשלוח מהיר עד הבית! בעלות של 29 ₪.

במסגרת שיתוף הפעולה שנחתם בין מאוחדת ואיפארמה, יוכלו לקוחות הקופה לרכוש תרופות מרשם ומוצרים פארמה נלווים באתר הסחר של מאוחדת פארם ולקבל את המוצרים עם שליח עד הבית! שירות האונליין המהיר והקל, מאפשר להזמין את התרופות, התוספים ומוצרי הפארם הנלווים בקלות וביעילות ולקבלם במשלוח אישי עד הבית בין 24-72 שעות מרגע ההזמנה. בנוסף, ההנחות הקיימות ללקוחות הקופה במאוחדת תקפות גם באתר הסחר, ניתן להזמין גם את תרופות המרשם לילדים. על האפשרות לביצוע השירות החדש אמונה חברת איפארמה שחתמה על הסכם ארוך טווח עם קופת חולים מאוחדת.

עוזי ביתן, סמנכ"ל תפעול במאוחדת מציין: "המהפכה ההיברידית שמאוחדת מובילה הינה  הדור הבא של שירותי הרפואה  האיכותיים שיצרה מציאות שירותית חדשה, המאפשרת לכל לקוח שלנו לצרוך שירותים רפואיים ולנהל את הקשר שלו עם הקופה לקבלת שירותים שונים, בכל ערוץ לפי העדפותיו ולפי צרכיו. קל ונוח לקבל את  השירות החדש הניתן בבתי המרקחת ההיברידיים שלנו וליהנות ממחירים והנחות מבלי לצאת מהבית. הלקוח מזדהה באזור האישי באתר או באפליקציה, מקליק על הקישור למאוחדת פארם אונליין  ממלא את סל המוצרים , משלם בכרטיס אשראי בקנייה מאובטחת, מציין את הכתובת ומקבל את ההזמנה עם שליח עד לפתח הבית!"

איפארמה, הוא בית המרקחת המקוון הראשון והגדול בישראל מבית טלפארמה, המשווק תרופות, מוצרי טבע, תכשירי קוסמטיקה וציוד לגיל השלישי, עם מגוון מוצרים נרחב, המספק משלוחים עד הבית. זאת לצד, שירות ייעוץ רוקחי מקצועי, תרופות בייבוא אישי מחו"ל, תרופות עם וללא מרשם וקנאביס רפואי.

רון פת, מנכ"ל איפארמה, מסר: "שיתוף הפעולה בין איפארמה וקופת החולים מאוחדת הוא שת"פ אסטרטגי במיוחד כעת יותר מאי פעם. משבר הקורונה והחשש של רבים לצאת מפתח ביתם ולהסתכן בהדבקות בנגיף, הובילה לעליה ברכישות תרופות ומוצרי פארם אונליין. השירות החדש מאפשר לחברי הקופה ליהנות מהמחירים המסובסדים, הנחות על מוצרים נלווים ושירות עד הבית ללא צורך בהגעה לחנויות הפארם השונות. אנו מאמינים שמהלך זה יתקבל בברכה בקרב חברי הקופה ויתווסף לשירות האישי והאיכותי אותו הם מקבלים כיום. בנוסף, אנו נשמור על רמת מחירים אטרקטיבית ללקוחות מאוחדת גם במגוון המוצרים של איפארמה."
 

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<