הודעות אירגונים

ד''ר רפאל לוטן מונה למנהל המחלקה לאורתופדיה ב'וולפסון', יחליף את ד''ר אליהו אדר, אשר פרש לגמלאות.

13/06/2016

חילופי מנהלים במחלקה לאורתופדיה במרכז הרפואי 'וולפסון' בחולון: ד"ר רפאל לוטן, רופא בכיר במחלקה, מונה למנהל. ד"ר לוטן יחליף את ד"ר אליהו אדר, אשר פרש לגמלאות.

ד"ר רפאל לוטן החל את עבודתו במרכז הרפואי 'וולפסון' במחלקה לאורתופדיה בשנת 2010. הוא סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית, התמחה בכירורגיה אורתופדית במרכז הרפואי קפלן ולאחר מכן במרכז הרפואי אסף הרופא. ד"ר לוטן עבר השתלמות עמיתים במרכז הרפואי SUNNYBROOK , טורונטו, אונטריו, קנדה, בתחום ניתוחי עמוד שדרה וטראומה בין השנים 2007-2009. בימים אלה ד"ר לוטן מסיים לימודי תואר שני במנהל מערכות בריאות באוניברסיטה העברית.

לוטן משמש כמפקד גדוד חילוץ של פיקוד העורף במילואים, והוא פעיל בתחום של חברות הזנק העוסקות בפיתוחים של עזרים רפואיים בשירות האורתופדיה. באחרונה, סייע כיועץ רפואי בקידום של ניווט ניתוחי במציאות מדומה ובכתיבת תוכנה העושה שימוש בטכנולוגיה ייחודית לצורך ניתוח תבניות הליכה.

עד כה, ד"ר לוטן פעל במחלקה לאורתופדיה ב'וולפסון' במסגרת השירות לניתוחי עמוד שדרה, קידם מחקרים בתחום הקליני ובתחום האינטגרציה בין קליניקה לטכנולוגיה ושימש כסגן מנהל מחלקה שני.

ד"ר לוטן ציין כי הוא מאמין במחלקת אורתופדיה "אשר מעניקה שירות מיטבי לקהילה, תוך שיתוף פעולה עם מחלקות בית החולים, מובילה בחינוך מתמחים ופורצת דרך בתחום המחקר".

ד"ר יצחק ברלוביץ, מנהל המרכז הרפואי 'וולפסון', בירך את ד"ר לוטן ואמר: "אני שמח על בחירתו של לוטן למנהל המחלקה. בעיקר משום שהוא מביא עמו רוח של התחדשות וקידמה, לצד מקצועיות ואנושיות ללא פשרות".

נמסר על ידי מיכל ויינשל שיינמן, דוברת המרכז הרפואי 'וולפסון'

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2020 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<