הודעות אירגונים

המרכז הרפואי סורוקה זכה בציון לשבח לשנת 2016 - פרס מנכ''ל כללית

09/05/2017

פרופ' אהוד דודסון, מנהל המרכז הרפואי סורוקה:
"בזכות אלפי העובדים שלנו, הצלחנו להגיע בשנת 2016 להישגים מרשימים באיכות הרפואית, בשירות למטופלים, בחדשנות, בפיתוח תשתיות ובהכנסת טכנולוגיות חדשות".

מדי שנה מתכנסת הנהלת כללית יחד עם מנהלי מוסדות הכללית לציין את יום העצמאות. במפגש זה סוקרים את הישגי המוסדות ומציינים את המצטיינים מביניהם.

מר אלי דפס, מנכ"ל כללית, העניק ציון לשבח למרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה, שהציג בשנת  2016 הישגים גבוהים באופן משמעותי - בציון המשוקלל, במצויינות תפעולית, באיכות רפואית ובאיזון כלכלי.

פרופ' אהוד דודסון, מנהל המרכז הרפואי סורוקה: "פרס מנכ"ל כללית בציון לשבח הוא אות להכרה של הנהלת כללית להישגים המרשימים של סורוקה בכל התחומים: איכות הרפואית, שירות למטופלים, יעילות תפעולית, טיפוח עובדים, חדשנות, פיתוח תשתיות והכנסת טכנולוגיות חדשות. הישגים אלו הגיעו לשיא במהלך שנת 2016, ואנו עם הפנים קדימה להמשיך ולפתח שירותים למען תושבי הנגב".

פרופ' דודסון מוסיף: "חשוב לציין כי כל ההישגים הם של אלפי העובדים המקצועיים בסורוקה - המסורים, האכפתיים והמזוהים כל כך עם בית החולים,  שהביאו אותנו לרמת הישגים גבוהה זו ועל כך תודתי והוקרתי להם".

על רופאים, שירותים מיוחדים ומידע נוסף באתר סורוקה www.soroka.org.il

לפרטים נוספים:

ענבר גוטר, דוברת;  שרון אדרי, ע' דוברת;

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<