הודעות אירגונים

אסותא עולה לירושלים

12/06/2017

אסותא ממשיכה להרחיב את פעילותה ומודיעה על פתיחת שירותים רפואיים גם בירושלים

אסותא מרכזים רפואיים ממשיכה להרחיב את פעילותה והודיעה כי לראשונה תציע שירותים רפואיים לתושבי ירושלים והסביבה. בשיתוף פעולה עם מכבי שירותי בריאות תפתח אסותא בשלב ראשון מרפאות ייעוץ מומחים, שיעניקו ייעוץ רפואי ובמידת הצורך הפניות לניתוחים.

המרפאות הראשונות, שיפתחו בשני מוקדים שונים של מכבי בעיר, ברוממה ובגבעת מרדכי, יחלו לפעול כבר במהלך הקיץ הקרוב ויעניקו יעוץ רפואי בתחומי כירורגיה כללית ובריאטרית (ניתוחי קיצור קיבה), כירורגיית שד, כירורגיה אורולוגית-אונקולוגית, כירורגיית עמוד שדרה, אונקו-גינקולוגיה וכירורגיה קולורקטלית. הייעוצים יוענקו על ידי כירורגים בכירים המנתחים באסותא, ולמטופלים תינתן האפשרות להמשיך את הטיפול אצל הרופא המומחה שפגשו ולעבור את הניתוח באסותא. חברי מכבי יוכלו לפנות אל הרופאים במימון השב"ן ובהשתתפות עצמית.

לדבריו של יו"ר אסותא מרכזים רפואיים פרופ' שוקי שמר, "אסותא מעניקה שירותים רפואיים בפריסה ארצית, מחיפה ועד באר שבע. לכן, היה זה אך טבעי שנביא את סטנדרט הטיפול והשירות הגבוה של אסותא גם לתושבי ירושלים והסביבה. שתי המרפאות הראשונות שיפתחו בחודשיים הקרובים יהיו סנונית ראשונה להמשך התרחבות פעילותה של אסותא בעיר".

מנכ"ל אסותא מרכזים רפואיים פרופ' ארי שמיס הוסיף כי, "מהלך זה הוא המשך ישיר להצהרת אסותא שבכל מקום שבו יהיה צורך וביקוש לשירותי רפואה מתקדמים, אנו נהיה שם". מנכ"ל מכבי רן סער סיכם את שיתוף הפעולה עם אסותא בעיר ואמר כי, "מכבי צומחת במהירות בירושלים והבאת אסותא לבירה היא בשורה היסטורית עבור הירושלמים שיזכו לקבל את שירותי המומחים מהשורה הראשונה, קרוב לבית".

ביום חמישי האחרון התקיימה פגישת התנעה בלשכתו של ראש עיריית ירושלים ניר ברקת, בהשתתפותו של יו"ר אסותא פרופ' שוקי שמר, מנכ"ל מכבי רן סער ומנהל מחוז ירושלים והשפלה במכבי גידי לשץ. במהלך הפגישה ברך ראש העיר על המהלך וסיפר כי הוא גאה בכך שאסותא בחרה לעלות לירושלים ולהמשיך להצעיד קדימה את שירותי הבריאות המוצעים לתושבי העיר.

לאסותא מרכזים רפואיים חמישה בתי חולים ברמת החייל, חיפה, ראשון לציון, באר שבע ובית חולים ציבורי חדש שנפתח לפני שבוע באשדוד. בנוסף, מפעילה אסותא שלושה מרכזים רפואיים נוספים ברעננה, תל אביב (אסותא השלום) ואשדוד. אסותא הוא בית החולים הכירורגי הגדול ביותר בישראל ומדי שנה מבוצעים בו קרוב למאה אלף ניתוחים וכמחצית מהשירותים הרפואיים בו הם ציבוריים, כלומר נעשים באמצעות טופס התחייבות של קופת החולים וללא השתתפות עצמית. יתר השירותים הרפואיים מבוצעים באמצעות הביטוחים המשלימים של קופות החולים וחלקם באופן פרטי.

 

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<