הודעות אירגונים

''שיחת הבריאות'' – 5 דקות שיכולות להוביל למהפכה של ממש במערכת הבריאות. יש לכם מה לומר בנושאי בריאות? רוצים להשפיע על מערכת הבריאות בישראל? פורום Reboot 2018 פותח את זירת ההרצאות היוקרתית שלו לקהל הרחב

06/02/2018

HEALTHTALKS
"הדרך האולטימטיבית בה דברים משתנים בכל תחומי החיים היא כאשר יש מי שיוזם רעיונות חדשניים, מדבר עליהם ומוציא אותם אל הפועל", אומרת דר' מיכל חמו-לוטם, יו"ר ועדת הבחירה של "שיחות בריאות", פרויקט חדש של פורום Reboot.

החל משנת 2014, מהווה המפגש השנתי של הפורום במה ייחודית להרצאות, שיחות ושיתוף רעיונות חדשניים עם קהילות הבריאות בישראל ובעולם. 'שיחות הבריאות' של הפורום זוכות לחשיפה ציבורית ומקצועית רחבה. מעל 100,000 איש כבר צפו בהן בכנסים, ובפלטפורמות מדיה חברתית ואתרים מובילים.

השנה נפתחת זירת ההרצאות היוקרתית של הפורום לקהל הרחב. כל מי שיש לו רעיון כיצד לאתחל את מערכת הבריאות ולשפר את בריאותם של הישראלים, כל מי שרוצה להעלות מודעות ציבורית או מקצועית, לשתף, לבקר, להשפיע או לשנות - מוזמן להגיש הצעה לשיחה, להופיע על הבמה - ולהשפיע.

זירת השיחות וההרצאות שמספק הפורום היא הדרך האולטימטיבית להשפיע, לבקר או להעלות מודעות ציבורית/מקצועית. לאורך השנים הופיעו בפורום בכירי מערכת הבריאות, האקדמיה והתעשייה, רופאים, חולים, נציגי עמותות וארגונים וכן יזמים ומובילי חשיבה וחדשנות, ביניהם: פרופ' דן אריאלי, פרופ' קירה רדינסקי, פרופ' רוני גמזו, רן סער, פרופ' רן בליצר, פרופ' עודד שוסיוב, צמרת פירסט, שי ראשוני, אלון נוימן, אלינור סלע, השר וחה"כ, הרב יעקב ליצמן, ח"כ שולי מועלם, ח"כ גילה גמליאל, שי ניב, דר' סיון גושן, יונתן אדירי, אבי ירון ורבים נוספים.

השיחות שייבחרו יציגו ב-19 ביוני 2018 בכנס 'קיימות בבריאות', הכינוס השישי של פורום Reboot. זהו "מפגש הפסגה" השנתי של קהילת הבריאות בישראל, בו נוכחים ומציגים אנשי ציבור, בכירים ומובילי דעה ממערכת הבריאות, האקדמיה, התעשייה, המגזר השלישי, וכן יזמים ומובילי חשיבה וחדשנות. הכנס מהווה במה רחבה לדיון ציבורי סביב הבעיות המרכזיות של מערכת הבריאות, ופתרונות חדשניים לקידום בריאות בת-קיימא בישראל. במהלך הכנס, לצד 'שיחות הבריאות', יוצגו הפרויקטים שיזכו ב'תחרות יוזמת הבריאות המובילה של השנה', ויופיעו בכירים ומובילי דעה בהרצאות מרתקות.

"אני קוראת לכל איש ואישה, רופא/ה, אח/ות, הורה לילד חולה, פילוסוף, יזם וכל מי שיש לו רעיון חדשני, מחשבה, פרויקט בהתהוות, שיכול להוביל לשינוי במערכת הבריאות, שישים את המטופל במרכז או אולי ייתן אפשרות במסגרת תקציב צר ולוחץ של המערכת לעשות יותר בריאות ויותר רפואה - להגיש מועמדות להשתתף בפרויקט ולעלות על הבמה חשובה שמספק הפורום", מסכמת דר' חמו לוטם.

התנאים הבסיסיים ל"שיחת הבריאות" הם שיחה של 5 דקות הקשורה לתחום הבריאות ובעלת עניין ציבורי ויכולת הצגה בפני קהל. השיחות המובילות ייבחרו על-ידי ועדת בחירה מתנדבת, הכוללת אנשי מקצוע, בכירים ומומחים בתחומים שונים,
אם יש לכם 'שיחת בריאות', ניתן להגיש בקישור זה עד (ה-13 במאי):
http://www.reboot.org.il/talks-application-heb

'שיחות בריאות' משנים קודמות: http://www.reboot.org.il/health-talks/
https://www.youtube.com/watch?v=rTCEEzmxA6E


פורום  Reboot הוא יוזמה לתועלת הציבור, שמטרתה לקדם את נושא הבריאות לראש סדר העדיפויות הלאומי ולהבטיח בריאות בת-קיימא בישראל. הפורום מורכב מקהילה רחבה בה חברים למעלה מ-700 מומחים ובכירים, אנשי מפתח ומובילי דעה ממערכת הבריאות, מוסדות אקדמיים ומחקריים, קופות החולים, המגזר העסקי, תעשיית הבריאות והמד-טק, חברות טכנולוגיה ועוד. קהילה זו פועלת בהתנדבות במטרה לעודד שיתוף פעולה חוצה מגזרים ותעשיות, לזהות אתגרים ולהטמיע פתרונות שיביאו לשינוי ושיפור המערכת. לשם כך, מפעיל הפורום חממת בריאות ייחודית (אקסלרטור) להתנעה של רעיונות, יוזמות ופרוייקטים, ומקיים את תחרות 'יוזמת הבריאות המובילה של השנה'. פעילות זו מאפשרת לממש רעיונות שיסייעו לחולים או ישפרו את מערכת הבריאותו, להגשים תוכניות או לפתח פרויקטים קיימים וליישמם במקומות נוספים. הפורום והחממה נתמכים על ידי התעשייה והסקטור העסקי וכן על ידי גופים וארגונים רבים.

 

מידע נוסף לעיונך

© e-Med 2021 | כל הזכויות שמורות
שתף מקרה קליני
<